TravelPortal.cz

TravelPortal.cz slevové kupóny a slevy

Dovolené a zájezdy takřka po celém světe můžete objednat přes portál Travelportal.cz a to vše navíc za skvělé ceny.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

TravelPortal.cz

Slevy na Travelportal.cz

Využít slevu

Aktuální slevy na vybrané last minute dovolené v atraktivních destinacích, jako jsou například Egypt, Arabské Emiráty, Kanáry, Řecko, Turecko, Španělsko, Thajsko a desítky dalších míst po celém světě.

TravelPortal.cz

First Minute slevy na Travelportal.cz

Využít slevu

Pořiďte si vaší dovolenou, nebo zájezd s dostatečným předstihem a plaťte výhodnou First Minute cenu. Aktuální nabídku vybraných zlevněných pobytů najdete na Travelportal.cz.

TravelPortal.cz

Více o TravelPortal.cz

Chystáte se plánovat svoji dovolenou a přemýšlíte nad tím, na koho se obrátit? Pak zavítejte na Travel Portál, který si pro vás připravil velké množství zájezdů. Naleznete zde i spoustu atraktivních FIRSTMINUTE slev a výhod. Nechce se vám vydávat větší množství finančních prostředků? Tady nemusíte. Portál nabízí nejnižší zálohy u vybraných partnerských cestovních kanceláří. Tato online cestovní kancelář vám nabízí rozšířené možnosti výběru i porovnání zájezdů. Spolupracuje s různými cestovními kancelářemi, kterých je téměř 60. Vždy budete vědět, s kým jedete. Je to jednoduché řešení pro ty klienty, kteří si chtějí vybírat dovolenou z pohodlí domova.

Dovolená snů za pár korun

Naleznete zde aktuální databázi zájezdů prověřených českých cestovních kanceláří. Nabídka je neustále rozšiřována. Na své si tedy přijdou i hodně nároční turisté. Využít můžete atraktivní slevy pro dospělé a zájezdy pro děti zdarma. U vybraných letišť můžete parkovat zdarma. Ohodnotíte-li cestovku, můžete získat voucher v hodnotě 500 Kč.

Přispívá – li vám zaměstnavatel na dovolenou, zprocesuje za vás všechny nutné formality včetně vyfakturování příspěvku a jeho využití jako platby vaší dovolené. Faktury je možné vystavit na všechny zájezdy v nabídce a na libovolnou částku. Fakturu vystaví obratem a odešle emailem, faxem či poštou.