Booking.com

Booking.com slevové kupóny a slevy

Akční nabídky a slevy pro objednání ubytování, či dovolené v ČR i zahraničí přes portál Booking.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Booking.com

Sleva 15% na Booking.com

Využít slevu

Sezónní nabídky ubytování a dovolených s minimální slevou 15% na Booking.com. Levné hotely a ubytování například v Praze, Římě, Londýně, Vídni, Berlíně, Mnichově, Budapešti a v dalších stovkách zemích po celém světě.

Booking.com

Chorvatsko výhodně přes Booking.com

Využít slevu

Skvělé ceny na ubytování v Chorvatsku přes rezervační portál Booking.com. Vybírat můžete z tisíce nabídek apartmánů i hotelových pokojů v celém Chorvatsku. Každá nabídka má stovky recenzí a proto můžete vybrat skutečně to nejlepší ubytování. Pro ještě lepší ceny se stačí zaregistrovat, nebo přihlásit.

Booking.com

Slevy na ubytování na Booking.com

Využít slevu

Slevy na rezervace ubytování na portálu Booking.com. Tisíce výhodných nabídek ubytování po celém světě. Zařiďte si rezervaci ve vašem oblíbeném hotelu během pár minut online a levně. Pro výhodnější ceny se stačí zaregistrovat, nebo pokud už účet máte, tak přihlásit.

Expirované kupóny

Booking.com

Sleva 30% na Booking.com

Využít slevu

Zarezervujte si v termínu od 17.11. až do 1.12.2022 ubytování přes Booking a získejte slevu 30%.

Booking.com

Více o Booking.com

Booking.com je největší online rezervační služba ubytování po celém světě. Tisíce nabídek hotelů za ty nejlepší ceny. Porovnávejte nabídky různých hotelů a vyberte si to nejlepší ubytování. U každého hotelu navíc najdete spoustu recenzí od dalších ubytovaných.