Invia.cz

Invia.cz slevové kupóny a slevy

Invia.cz je cestovní agentura. Původně fungovala jako ryze internetový projekt, již v té době zaměřený na oblast cestovního ruchu, k založení akciové společnosti došlo ale až roku 2002. Pod stávajícím názvem pak začala působit později, od roku 2004. Primárně se nyní zaměřuje na prodej zájezdů online. My tu pak pro vás máme všechny aktuální akční nabídky pro nákup levnější dovolené, přes tento cestovatelský portál.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Invia.cz

Slevy na dovolenou z Invia.cz

Využít slevu

Široká nabídka slev pro vaší dovolenou u společnosti Invia.cz. V nabídce je celá škála super slev jako jsou slevy pro seniory, sleva za včasný nákup, sleva pro děti, novomanželská sleva a další benefity jako například parkování na letišti zdarma, pojištění zdarma, skipas zdarma, výlet zdarma a mnoho další.

Invia.cz

Slevy na dovolenou v ČR z Invia.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané pobyty a dovolené v Česku z portálu Invia.cz. Podívejte se na jejich last minute nabídku a pořiďte si dovolenou 2022 v ČR se slevou.

Invia.cz

Last minute dovolená na Invia.cz

Využít slevu

Slevy na last minute dovolené na webu Invia.cz. Podívejte se na zájezdy na poslední chvíli a ušetřete. Za akční cenu, tak najdete oblíbené destinace jako jsou Egypt, Chorvatsko, Řecko, Turecko, Tunisko, Bulharsko, Itálie, Španělsko a mnoho dalších zemí.

Expirované kupóny

Invia.cz

Dovolená 2022 za akční ceny na Invia.cz

Využít slevu

Invia má pro vás skvělé dovolené pro rok 2022 a to vše za akční ceny. Pořiďte si vaší vysněnou dovolenou s předstihem a za výhodnou cenu. Katalog Invia pro vás má stovky destinací po celém světe. Skvělé dovolené a pobyty pro zimu i léto, vybere si zkrátka každý.

Invia.cz

Sleva až 10 000 Kč na letní dovolenou na Invia.cz

Využít slevu

Sleva až 10 000 na vaší letní dovolenou z webu Invia.cz. Sleva platí na vybrané zájezdy a to jak s leteckou dopravou, tak i automobilovou.

Invia.cz

Sleva 15% na dovolenou v Chorvatsku

Zobrazit kupón

Pokud se zrovná chystáte na dovolenou do Chorvatska, tak pak vás určitě zaujme sleva 15% na vybrané zájezdy na Invia.cz. Akce platí pouze do 15.6.2015 a proto neváhejte a dopřejte si dovolenou v Chorvatsku za výrazně nižší cenu.

Invia.cz

Dovolená v Řecku se slevou 16%

Zobrazit kupón

Získejte slevu 16% na Vaší dovolenou v Řecku. Časově omezená nabídka se slevou do řeckých hotelů a apartmánů.

Invia.cz

Sleva až 10 000 Kč na Vaší dovolenou

Zobrazit kupón

Super nabídka od společnosti Invia.cz, kde nyní můžete získat Vaší letní dovolenou se slevou až 10 000 Kč. Jedná se o limitovanou nabídku a proto neváhejte a zarezervujte si Vaší dovolenou ještě nyní.

Invia.cz

Záloha na letní dovolenou pouze 500 Kč u Invia.cz

Zobrazit kupón

Nejnižší možná záloha na letní first minute dovolenou v ČR od Invia.cz. Neváhejte s objednáním vaší letní dovolené a zajistěte si tu nejlepší cenu na trhu již s předstihem.

Invia.cz

Více o Invia.cz

Levné dovolené do těch nejoblíbenějších destinací na světe. Zájezdy do zahraničí i ČR. Levné letenky a kvalitní ubytování za rozumné ceny. Dovolené patří k našim nejoblíbenějším částem roku. Vždyť je s velkým předstihem plánujeme a dlouhou dobu se na ně těšíme. K populárním již nepatří pouze pobytové zájezdy na rozpálených plážích. Mnoho lidí dává přednost seznámení se s jinou kulturou na některém z poznávacích zájezdů. Své příznivce si získaly i adrenalinové dovolené například rafting nebo horolezectví. Cestovní kanceláře a agentury často na své služby nabízejí různé druhy slevových kuponů. Takovou praktiku využívají i známé cestovky, jako jsou Čedok, Alexandria nebo Invia.

Kam na dovolenou s Invií

Aktuálně je největší cestovní agenturou v České republice a spolupracuje s více než třemi stovkami dodavatelů. Cestovní kancelář patří do stejnojmenné skupiny a působí i v dalších zemích střední Evropy, například v Polsku či v Maďarsku. Celkem má aktuálně Invia zhruba dvě stovky poboček.

V době nedávné však začala cestovní agentura přímo konkurovat cestovním kancelářím, když do své nabídky rovněž zařadit sestavování zájezdů vlastních.

Důvodem je především snaha posílit segment zájezdů do exotických destinací. V současné době se Invia zaměřuje jak na tradiční destinace jako Egypt, tak na zájezdy v tuzemsku, ale i na vzdálenější lokality, například nabízí zájezdy do Dominikánské republiky či Rwandy. A to jak ve formě first minute, tak i last minute dovolené. Široká nabídka zájezdů i garance nejnižší ceny jí v průběhu let zajistily silné postavení na tuzemském trhu. Což potvrzují i téměř dva miliony zákazníků, kteří si v Invii pořídili svou dovolenou.

Další poskytované služby

Mezi další poskytované služby patří například přeprodej vstupenek na kulturní akce. Dále CA spolupracuje s leteckými společnostmi, umožňuje si přes webové stránky rezervovat letenky, případně také rezervovat ubytování nebo prostřednictvím svých stránek přináší nabídku autopůjčoven.

V roce 2016 Invia přešla do vlastnictví Rockaway Capital SE, která se v roce 2017, což bylo více než rok po oznámení celé transakce, stala jediným akcionářem. Hlavním cílem tohoto kroku je možnost další expanze a posílení dalšího aspektu cestování – incomingu, tedy snahy naopak dovážet zahraniční turisty na území Česka. Klíčovou cílovou skupinou mají být zejména turisté z Číny.

Lze použít slevový kód na Invia.cz?

U dovolenkového portálu Invia momentálně nemáme žádné slevové kódy. Využít můžete slevy na last a first minute zájezdy, případně další akční nabídky. Pokud máte vlastní slevový kupón, pak ho stačí vložit do určeného políčka v nákupním košíku obchodu.