Čedok

Čedok slevové kupóny a slevy

Využijte slevy na last minute dovolené a další akční nabídky pro nákup vaší vysněné dovolené na online portálu cestovní kanceláře Čedok.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Čedok

Slevy na Čedok.cz

Využít slevu

Last minute nabídka dovolených za výhodnější ceny a se slevou. Využít můžete stovek nabídek zlevněných pobytů a dovolených po celém světe, jako jsou například oblíbené destinace Egypt, Španělsko, Chorvatsko, Turecko, Tunisko, Itálie, Kanárské ostrovy, Zanzibar, Madeira a desítky dalších.

Čedok

Akční nabídky Čedok.cz

Využít slevu

Podívejte se na aktuální akce pro nákup výhodnější dovolené, které vám nabízí cestovní kancelář Čedok.

Čedok

Více o Čedok

Cestovní kancelář Čedok je jednou z nejstarších na našem území. Zprostředkovává zájezdy do celého světa a přináší vám zážitky, relaxaci i poznávání nových míst. Hledáte-li vysokou úroveň cestování a nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb, pak je Čedok tou správnou volbou. Můžete se těšit na bezstarostný a příjemně strávený dovolenkový pobyt. Tak neváhejte a splňte si své sny.

Pro koho je Čedok určený?

Kdo se může na Čedok obrátit? Zaměstnanci cestovní kanceláře zajistí dovolenkové pobyty pro rodiny s malými dětmi, pro páry, pro seniory, pro milovníky poznávacích zájezdů, pro milovníky luxusu, pro ty, kdo chtějí cestovat sami, pro osoby, které mají nějaké zdravotní omezení. Všem připraví dovolenou na míru.

Na co se můžete těšit?

Vybrat si lze z nabídky zahraničních pobytových zájezdů, které směřují do více než 100 destinací po celém světě. Poznávací zájezdy cílí do více než 80 zemí světa. Chcete-li si svoji dovolenou užít v tuzemsku, pak na vás čeká výběr z 250 hotelů a penzionů u nás. Zaměstnanci kanceláře připraví a nabídnout zájezdy na míru, příjezdovou turistiku, kongresovou a incentivní turistiku nebo business travel. Samozřejmostí jsou doplňkové cestovní služby a dopravní ceniny (jízdenky a letenky). Těšit se můžete na individuální řešení na klíč. Samozřejmostí je vysoká úroveň cestování a jen ta nejvyšší kvalita poskytovaných služeb. K dispozici jsou i zkušení animátoři a průvodci, kteří se o vás, během vašeho pobytu, budou pečlivě starat. Cestovní kancelář má pobočky po celé ČR.

Hledáte-li bezstarostnou a příjemně strávenou dovolenou, pak je Čedok pro vás jasná volba. Každý si zde vybere svou vysněnou a vytouženou dovolenou, ať už se jedná o odpočinek nebo poznávání nových míst.