Podmínky používání

Používáním webu MegaKupon.cz prohlašujete, že jste přečetli a souhlasíte s následujícími podmínkami používání:

O nás

Webovou stránku MegaKupon.cz provozuje Jan Jirásek, IČO: 03478963 (dále jen provozovatel). Na této webové stránce shromažďujeme slevové kupóny a tipy na slevy do českých internetových obchodů. Dále publikujeme zajímavé články z oblasti internetového nakupování.

Slevové kupóny

Na portálu MegaKupon.cz se snažíme o co největší aktuálnost slevových kupónů a akcí. Přesto se může stát, že najdete nějaký již neplatný kód. V tom případě má uživatel možnost tento kód nahlásit jako nefunkční nebo prošlý kupón, prostřednictvím tlačítka u kupónu. Provozovatel neručí za správnost a platnost slevových kódů. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv slevový kód nebo slevovou akci a to i takových, kde neskončila jejich platnost. Všechny kupóny a akce může uživatel využít zcela zdarma a bez nutnosti registrace.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel se zavazuje neposkytovat údaje uživatelů třetím stranám. Portál shromažďuje osobní data, pokud uživatel přidá komentář. V tomto případě je zaznamenáno jméno, e-mailová adresa a IP adresa uživatele. Více se dozvíte na stránce Ochrana osobních údajů.

Podmínky jsou platné od 16.10.2018