Leo Express

Leo Express slevový kód a akční nabídky

Zlevněte si vaše cestování po ČR i v zahraničí s dopravcem Leo Express díky slevovému kupónu, či výhodné nabídce pro nákup jízdenek.

1x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Leo Express

Slevový kód 10% na jízdenky Leo Express

Zobrazit kupón

Pořiďte si jízdenku do třídy Economy pro dospělé od dopravce Leo Express se slevou 10%, díky tomuto speciálnímu kupónu.

Platí do: 31.12.2024
Leo Express

Slevy s věrnostním programem Leo Express

Využít slevu

Získávejte cashback z nákupu vašich jízdenek u dopravce Leo Express. Zaregistrujte se na stránkách Leoexpress.com/cs do věrnostního Smile Clubu a získejte okamžitý cashback 2,5, který se podle vašeho obratu může vyšplhat až na 10%.

Expirované kupóny

Leo Express

Kupón 1+1 ZDARMA na Leo Express

Zobrazit kupón

S tímto slevovým kódem získáte druhou jízdenku na stejný spoj Leo Expressu se slevou 100%. Slevu lze uplatnit na jízdenky ve třídě Economy.

Leo Express

Více o Leo Express

Miluješ cestování? Pak se ti bude hodit web Leoexpress.cz. Co zde na tebe čeká? Především je to moderní pojetí cestování po střední Evropě. V současné době nabízí spoje do více než 100 měst v šesti zemích a nabídky různých destinací neustále rozšiřuje. Pro tvoje pohodlné cestování si můžeš vybrat různé třídy. Pro běžné cestování je dobrou volbou třída Economy nebo nadstandardní Business. Třída Premium nabízí navíc polohovatelná křesla, tichý oddíl a prémiové občerstvení zdarma.

Každá vlaková souprava se skládá z pěti nízkopodlažních vozů. Mezi nimi můžeš velmi snadno procházet. Kdekoli v soupravě se snadno připojíš k WiFi. Každé sedadlo disponuje zásuvkou pro nabití elektroniky. Občerstvení je možné zakoupit u příjemné obsluhy. Vyšší třídy jej nabízejí zdarma. V jednom z Economy vozů může rodina s dětmi využít dětský oddíl. Pokud hledáš klid a soukromí, tak zavítej do oddílu PREMIUM, který je luxusní a tichý. ECONOMY PLUS nebo BUSINESS třída nabízejí možnost práce během jízdy. Bonusem je kvalitní síť partnerů i prodejních míst. Chceš-li mít z cestování příjemný zážitek, pak je Leo Express tou pravou volbou.

Kam vložit slevový kód Leo Express?

  • Kód vložíte po rozkliknutí tlačítka "Slevový kód", který najdete pod souhrnem celkové ceny

Leo Express vložení kódu