Getoutfun.com

Getoutfun.com slevové kupóny a slevy

Užijte si s přáteli venkovní únikové hry díky portálu GetOutFun. Užít si je můžete ještě levněji díky našemu exkluzivnímu slevovému kupónu.

1x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Getoutfun.com

Akční ceny na únikové hry z Getoutfun.com

Využít slevu

Objevte aktuální nabídku návykově zábavných venkovních her po celém Česku z portálu GetOutFun.

Expirované kupóny

Getoutfun.com

Slevový kód 20% na GetOutFun.com

Zobrazit kupón

Exkluzivní slevový kód 20% na všechny únikové hry z portálu Getoutfun.com.

Getoutfun.com

Více o Getoutfun.com

Ulítáváte na únikovkách? Únikové hry ale nemusíte hrát zdaleka jen ve vnitřních prostorech a za velké peníze. Na webu Getoutfun.com najdete rozcestník pro venkovní únikové hry, kterých se můžete zúčastnit v rámci celé České republiky. Aktuálně jich je na výběr víc než 50 a po stažení mobilní aplikace se hraní stává ještě zábavnějším.

Proč zvolit právě GetOutFun?

Na Getoutfun.com si můžete rovnou vybrat a koupit vybranou únikovou hru. Většinou je vhodná pro jednu a víc osob, takže čím víc vás bude hrát, tím víc můžete ušetřit, protože se o náklady jednoduše rozdělíte. Navíc můžete soutěžit proti jiným týmům a při tom nejen ledacos poznat, ale i ochutnat dobroty z různých koutů republiky.

Zakoupené a stažené hry mají platnost 12 měsíců. Abyste si nanečisto mohli zkusit, jestli vás to bude bavit, je k dispozici jedna hra zdarma: Tutoriál - Cesta za Buddhou, kterou najdete v aplikaci Get Out Fun. Na ostatních hrách můžete ušetřit, pokud jsou zrovna v akci – nebo na ně uplatněte náš slevový kupón, který jednoduše zadáte při platbě.