Agoda.com

Agoda.com slevové kupóny a slevy

Ověřené kupóny a slevy pro rezervace hotelů, ubytování a pobytů přes rezervační portál Agoda.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Agoda.com

Slevové kupóny na Agoda.com

Využít slevu

Využijte akční nabídky a slevové kódy pro zlevnění vašich rezervací ubytování přes Agoda.com. Stačí přejít do kategorie "Kupony a akční nabídky" a získat bližší informace.

Agoda.com

Akční ceny na ubytování z Agoda.com

Využít slevu

Podívejte se na aktuální akční nabídky pro rezervace hotelů a dalšího ubytování po celém světe přes rezervační systém Agoda.

Agoda.com

Více o Agoda.com

Agoda je online cestovní platforma, která vznikla v roce 2005. Umožňuje lidem po celém světě bezpečně cestovat kamkoliv za velmi příznivé ceny pro každého. Společnost má ústředí v Singapuru, pobočky na 35 trzích, zaměstnance zastupující více než 90 různých národností, webovou stránku ve 38 jazycích a profesionální tým, který poskytuje zákaznický servis a podporu v 16 světových jazycích. Tato cestovní platforma je v současné době považována za jednu z předních asijských společností v oblasti cestovního ruchu.

Jakou má Agoda nabídku?

Agoda poskytuje širokou škálu ubytování a přepravy po celém světě. Nabídka ubytování je velmi různorodá. Můžete si zarezervovat vše od stanů přes domy na stromech až po tropické vily ve více než 200 zemích. Navíc se mohou pyšnit více než 1,5 milionem soukromého ubytování (byty, domy, vily a další). Taktéž nabídka přepravy je bohatá a uspokojí potřeby každého (letecká, autobusová, vlaková, lodní doprava, taxi z letiště i na letiště a možnost pronájmu vozidla).

Proč právě Agoda?

  • bezpečné cestování kamkoliv za velmi příznivé ceny
  • nepřeberné množství nabídek pro nenáročné i pro ty nejnáročnější zákazníky
  • nepřetržitá zákaznická podpora 24 hodin, 7 dní v týdnu
  • různé možnosti platby
  • bezplatné zrušení do 24 hodin před check-in

Věrnostní program

Věrnostní program vás začne odměňovat stříbrným statusem, jakmile během dvou let provedete dvě rezervace (bez nutnosti registrace). Vyšplhat se můžete až na úroveň Gold a Platinum, na které na vás budou čekat ty největší slevy a odměny.