Tui.cz

Tui.cz slevové kupóny a slevy

Podívejte se na aktuální možnosti jak ušetřit při nákupu dovolené od jedné z největších evropských cestovní kanceláří TUI.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Tui.cz

Akční ceny na dovolenou od TUI.cz

Využít slevu

Podívejte se na aktuální nabídky oblíbených dovolených po celém světě od CK TUI.

Tui.cz

Last Minute dovolená od CK TUI

Využít slevu

Nabídka Last Minute dovolených za výhodné ceny na portálu Tui.cz.

Tui.cz

Více o Tui.cz

Rádi cestujete, ale nechcete shánět letenky na jiném portálu, než ubytování a dopravu? Nemusíte! Tui.cz má pro vás vše na jednom místě. Společnost Tui je lídrem v odvětví cestovního ruchu na většině evropských trzích. Široké portfolio této společnosti tvoří cestovní kanceláře, letecké společnosti, výletní lodě a široká síť hotelových řetězců.

Nabídka na Tui.cz

SÍTĚ HOTELŮ

Tui zahrnuje více než 400 hotelů. Nacházejí se v nejlepších lokalitách rekreačních oblastí. Tui nabízí takovou síť hotelů, aby uspokojili potřeby každého klienta. Hotely kladou nejvyšší důraz na spokojenost zákazníků a vysokou kvalitu nabízených služeb.

TUI MUSEMENT

Pod tímto názvem si můžete představit širokou škálu zájezdů a aktivit. Tui nabízí svým zákazníkům možnost využívat ty nejlepší místní výlety a atrakce ve více než 140 zemích světa. O tyto aktivity se starají odborníci a profesionálové, kteří vytváří nezapomenutelné zážitky s průvodci ve zvoleném jazyce.

LETECKÉ SPOLEČNOSTI

Tui Group zahrnuje 5 leteckých společností s přibližně 130 letadly středního a dlouhého doletu. Zákazníci je mohou využít k letu do více než 180 destinací po celém světě.

VÝLETNÍ LODĚ

Tui nezapomíná ani na zákazníky, kteří chtějí vyrazit na nezapomenutelnou plavbu. Flotila Tui se skládá z 16 výletních lodí.

Výhody pořízení dovolené z Tui.cz

  • delegátský online servis 24/7
  • dlouholeté působení na trhu
  • záruka bezpečné a bezstarostné dovolené