Recenze e-shopu Electronic-star.cz

Česká pobočka patří pod CHAL-TEC Vertriebs – Handels GmbH, která má sídlo v Německu, přesněji v Berlíně, jak uvádí provozovatel na svém webu. Vznikla v roce 2005.

O společnosti Electronic-star

Zákazníci ze Slovenska mohou nakupovat na slovenské mutaci webu, obchod je celkem dostupný v téměř dvou desítkách zemí po celém světě. Sídlo české pobočky se nachází v Praze, jedná se však pouze o sídlo, tedy nikoli o kamennou prodejnu nebo výdejnu. Realizovat objednávku je možné výhradně prostřednictvím e-shopu.

Electronic-star je obchod zaměřený na elektroniku, zejména pak na audiotechnologie jako reproduktory a vybavení pro DJ. Nabízí i vybavení pro sport a outdoor, případně další volnočasové aktivity a pro dům a zahradu. A to včetně prémiového segmentu v podobě značek, které v jiných obchodech nejsou dostupné.

Jak nakupovat

Jakmile si vyberete produkt, máte šanci získat dopravu zdarma, nicméně ale až od částky 4 999 Kč. Že byste o svoje peníze přišli, toho se obávat nemusíte, na vybrané položky prodejce garantuje prodlouženou záruční lhůtu v délce tří let.

Nabídka je určena jednak pro koncového zákazníka a jednak je možné nakupovat na firmu, případně realizovat i nákup za velkoobchodní ceny. Pro velkoobchodní prodej současně Electronic-star připouští i platby na fakturu. Objednávat lze kromě standardní cesty přes e-shop volitelně také e-mailem nebo telefonicky.

Běžně může koncový zákazník platit bankovním převodem, dále na dobírku, kartou nebo prostřednictvím služby PayPal. Dobírka je potom nejnákladnější, stojí celkem 229 Kč, z toho 49 Kč činí zpracovatelský poplatek účtovaný dopravcem. Zboží se vždy odesílá kurýrem, a to službou InTime. Při vašem nákupu můžete uplatnit také slevy a slevové kupóny, které najdete na našem webu.

Komunikace s obchodem

Případné dotazy ohledně plateb, dopravy nebo konkrétního výrobku je možné řešit každý pracovní den mezi osmou a osmnáctou hodinou na zákaznické lince.

Co se dá vytknout

Mínusem mohou být poměrně dlouhé dodací lhůty, komunikace ze strany obchodu a u některých částí sortimentu chybí český návod.

Další oblíbené články