2jakost.cz

2jakost.cz slevové kupóny a slevy

Slevy na domácí spotřebiče 2. jakosti, které nyní zakoupíte s významnou slevou. V e-shopu můžete také používat slevové kupóny a další zajímavé slevové akce.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

2jakost.cz

Sleva 100 Kč na 2jakost.cz

Využít slevu

Odebírejte newsletter e-shopu 2jakost.cz a získejte slevu 100 Kč pro váš nákup v minimální hodnotě 1000 Kč.

2jakost.cz

Slevy na elektroniku na 2jakost.cz

Využít slevu

V e-shopu 2jakost.cz můžete nakupovat elektroniku a domácí spotřebiče s výraznou slevou. Tento internetový obchod se totiž zaměřuje na prodej zboží, které má například poškozený obal, nebo nějakou kosmetickou vadu. Přitom však není omezená jejich funkčnost. Při takovém nákupu tak můžete ušetřit i několik desítek procent.

2jakost.cz

Výprodej na 2jakost.cz

Využít slevu

Velký výprodej v e-shopu 2jakost.cz, který se zaměřuje na prodej již použité, rozbalené nebo lehce poškozené elektroniky.

Expirované kupóny

2jakost.cz

Slevový kód 10% na spotřebiče TEKA

Zobrazit kupón

Spotřebiče a další produkty značky TEKA se slevou 10% v e-shopu 2jakost.cz.

2jakost.cz

Slevový kupón 10% na 2jakost.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 10% v e-shopu 2jakost.cz, kde tak můžete výhodně pořídit různou elektroniku jako jsou televize, pračky, lednice, mrazáky, notebooky a mnoho dalšího.

2jakost.cz

Slevový kupón 10% na 2jakost.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 10% na veškerý sortiment e-shopu 2jakost.cz, kde najdete nejen zlevněnou elektroniku za akční ceny. Kód je platný pouze do 31.1.2021.

2jakost.cz

Slevový kupon 15% na 2jakost.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 15% můžete až do 30.11.2020 použít v e-shopu 2jakost.cz. Sleva platí na veškerý sortiment tohoto internetového obchodu.

2jakost.cz

Slevový kupón 500 Kč na 2jakost.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 500 Kč pro vybranou elektroniku v e-shopu 2jakost.cz. Slevu lze uplatnit u nákupů nad 3 000 Kč. Slevový kód je platný pouze do 17.6.2019, do 12:00.

2jakost.cz

Slevový kód 100 Kč na 2jakost.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód -100 Kč do e-shopu 2jakost.cz, kde najdete především elektroniku s poškozeným obalem, či nějakou kosmetickou vadou. Díky tomu toto zboží můžete koupit s výraznou slevou. Nyní navíc se slevovým kupónem ještě levněji.

2jakost.cz

Více o 2jakost.cz

V e-shopu 2jakost.cz najdete především spotřebiče, které mají například poškozený obal, či nějakou kosmetickou vadu. Díky tomu můžete toto zboží koupit s výraznou slevou. 2jakost.cz nabízí širokou škálu zboží za bezkonkurenční ceny. V nabídce má veškeré spotřebiče a pomocníky, které doma můžete potřebovat. Ať už jde o velké spotřebiče – pračky, sušičky, lednice i trouby, pomocníky pro domácnost jako jsou vysavače, žehličky, doplňky, ale také i elektroniku od sluchátek, chytrých hodinek, mobilů až po televizory nebo třeba tiskárny, notebooky, zahradní nábytek a příslušenství a mnoho dalšího.

Akce, slevy a kupóny na 2jakost

V e-shopu 2jakost.cz zakoupíte elektroniku a spotřebiče tzv. 2 jakosti s výraznou slevou. Slevu získáte díky tomu, že zboží již bylo například rozbaleno, má poškozený obal, nebo má kosmetickou vadu, která však neovlivňuje jeho funkčnost. Čas od času můžete použít také slevový kód pro ještě větší slevu.
Vybírat můžete ze tří kategorií:

Spotřebič s poškozeným obalem – jde o nové, nepoužité a nerozbalené zboží, jehož obal byl poškozen například během přepravy. Na zboží je poskytována plná záruka.
Poškozený spotřebič – s tímto označením zakoupíte nové zboží, s drobnou kosmetickou vadou, která však nemá žádný vliv na funkčnost a kvalitu výrobku. Na zboží je také poskytnuta plná záruka.
Rozbalený spotřebič – jde o nové a nepoužité zboží, které bylo vybaleno a vystaveno na prodejnách opět s plnou zárukou.

Jak použít slevový kód na 2jakost.cz?

Našli jste zde aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do tomu určenému políčku v nákupním košíku e-shopu. Případně můžete využít velkých slev na elektroniku a domácí spotřebiče.

2jakost použití slevy