Philips.cz

Philips.cz slevové kupóny a slevy

Při nákupu elektroniky Philips můžete využít také slevových kódů. Pokud máte platný slevový kód, pak ho můžete použít na vybrané kategorie, nebo produkty jako jsou například vysavače, televizory, odsávačky, dětské chůvičky, monitory, kávovary a mnoho dalšího.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Philips.cz

Slevový kupón 10% na Philips.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 10% na veškerý sortiment v oficiálním e-shopu značky Philips. Nakupujte elektroniku této oblíbené značky se slevou 10% díky tomuto slevovému kupónu.

Platí do: 31.12.2024
Philips.cz

Slevy v e-shopu Philips.cz

Využít slevu

Slevy na vybranou elektroniku Philips v jejich e-shopu Philips.cz. Se slevou můžete pořídit například kávovary, vysavače, elektronické zubní kartáčky, žehličky a další elektroniku.

Expirované kupóny

Philips.cz

Slevový kód 20% na vybrané kategorie Philips.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón na slevu 20% do e-shopu Philips.cz, kde najdete elektroniku od této známé značky. Kód platí pouze pro kategorie Osobní péče a Péče o matku a dítě.

Philips.cz

Slevový kód 20% na Philips.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 20% do e-shopu Philips.cz, kde najdete elektroniku od stejnojmenné společnosti. Sleva platí na veškerý sortiment Philips a je časově omezena. Akce platí pouze do 26.6.2020.

Philips.cz

Slevový kód 5% na Philips.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón na slevu 5% do e-shopu Philips.cz, kde najdete elektroniku od této známé značky. Kód platí pouze pro kategorie Osobní péče a Péče o matku a dítě.

Philips.cz

Více o Philips.cz

Philips je oblíbeným výrobcem kvalitní a prověřené elektroniky. Nyní můžete výhodně nakupovat také v jejich e-shopu Philips.cz. Philips má pro Vás nejrůznější elektroniku jako jsou například holící strojky, depilátory, vysavače, varné konvice, kávovary a spoustu dalšího. Oficiální název nizozemské společnosti zní Koninklijke Philips Electronics N.V. Značka vznikla v nizozemském městě Eindhoven v roce 1891. Zakladatelem byl Gerard Philips společně se svým otcem.

Akce a slevy na Philips

V e-shopu Philips.cz najdete vybrané výrobky této známe značky elektroniky s výraznou slevou. Navštivte tedy sekci Akční nabídka a nakupujte se slevou. Pro ještě větší slevu můžete použít speciální slevový kód.

Kvalitní elektronika za super ceny

První položkou, kterou značka nabízela, byly lampy a další elektronická zařízení. Svítilny s uhlíkovými vlákny byly původně určeny výhradně na export. Další směr proto byl dán zřetelně. Dnes se jedná o producenta elektroniky a elektrotechniky.

Zásadní existenční zvrat v dějinách firmy tak jako pro mnoho jiných znamenala druhá světová válka. Původně rodinná společnost se dnes již proměnila v nadnárodní korporaci zaměstnávající přibližně 100 tisíc zaměstnanců. K původnímu sortimentu přibyly navíc holicí strojky, vysavače nebo televizory.

Nicméně v jejím portfoliu se objevily také tiskárny. Kancelářská technika však v celkovém měřítku zůstává spíše okrajovou záležitostí. Odnož Royal Philips se v současné době orientuje na segment zdravotnictví.

Jak použít slevový kód v e-shopu Phillips?

Při nákupu v e-shopu Phillips.cz můžete použít slevové kódy na nákup elektroniky této oblíbené značky. Pokud je zde zrovna aktivní některý ze slevových kupónů nebo máte vlastní, pak takový kód stačí zkopírovat a vložit ho do příslušného políčka v nákupním košíku obchodu.

Philips použití kódu