Slevový kód 5% na Philips.cz

Philips.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Philips.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2020.

Aktivní kupóny a akce

Neaktivní kupóny a kódy

Slevový kód 5% na Philips.cz

Více o Philips.cz

https://www.philips.cz/obchod/

Philips je oblíbeným výrobcem kvalitní a prověřené elektroniky. Nyní můžete výhodně nakupovat také v jejich e-shopu Philips.cz. Philips má pro Vás nejrůznější elektroniku jako jsou například holící strojky, depilátory, vysavače, varné konvice, kávovary a spoustu dalšího. Oficiální název nizozemské společnosti zní Koninklijke Philips Electronics N.V. Značka vznikla v nizozemském městě Eindhoven v roce 1891. Zakladatelem byl Gerard Philips společně se svým otcem.

Kvalitní elektronika za super ceny


První položkou, kterou značka nabízela, byly lampy a další elektronická zařízení. Svítilny s uhlíkovými vlákny byly původně určeny výhradně na export. Další směr proto byl dán zřetelně. Dnes se jedná o producenta elektroniky a elektrotechniky. Zásadní existenční zvrat v dějinách firmy tak jako pro mnoho jiných znamenala druhá světová válka. Původně rodinná společnost se dnes již proměnila v nadnárodní korporaci zaměstnávající přibližně 100 tisíc zaměstnanců. K původnímu sortimentu přibyly navíc holicí strojky, vysavače nebo televizory. Nicméně v jejím portfoliu se objevily také tiskárny. Kancelářská technika však v celkovém měřítku zůstává spíše okrajovou záležitostí. Odnož Royal Philips se v současné době orientuje na segment zdravotnictví.

Jak použít slevový kód v e-shopu Phillips?


Při nákupu v e-shopu Phillips.cz můžete použít slevové kódy na nákup elektroniky této oblíbené značky. Pokud je zde zrovna aktivní některý ze slevových kupónů nebo máte vlastní, pak takový kód stačí zkopírovat a vložit ho do příslušného políčka v nákupním košíku obchodu.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 2

Zatím žádné hodnocení