Karcher.cz

Karcher.cz slevové kupóny a slevy

Aktuální slevy a kupóny pro výhodnější nákup úklidových přístrojů Karcher.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Karcher.cz

Slevový kód 50% na baterie a nabíječky Kärcher

Zobrazit kupón

Pořiďte si vybraný bateriový stroj Kärcher a získejte baterii nebo starter-kit (baterie + nabíječka) o polovinu levněji s tímto kupónem. Akce platí do vyprodání zásob. Bližší infromace najdete na stránkách prodejce Karcher.cz.

Platí do: 31.12.2024
Karcher.cz

Slevový kód 15% na Karcher.cz

Využít slevu

Tento slevový kód získáte za přihlášení se k odběru novinek v e-shopu Karcher.cz.

Karcher.cz

Slevy na Karcher.cz

Využít slevu

Čistící technika KÄRCHER se slevou v e-shopu Karcher.cz. Výhodně si například můžete pořídit čistič oken, vysavač, parní čistič, vysokotlaký čistič, vapky a mnoho dalšího.

Expirované kupóny

Karcher.cz

Doprava zdarma na Karcher.cz

Využít slevu

Při nákupu nad 1 000 Kč v e-shopu Karcher.cz máte dopravu zcela zdarma.

Karcher.cz

Více o Karcher.cz

Kärcher je světová jednička v oboru čistící techniky. Nakupujte jejich výrobky se slevou v oficiální e-shopu pro Českou republiku Karcher.cz.

Značka stále nosí název po svém zakladateli Alfredu Kärcherovi. Ten založil vlastní podnik již roku 1935. Stále se jedná o rodinnou firmu, kterou nyní spravují potomci zakladatele. Na vysokotlaké čištění se podnik začal zaměřovat v roce 1974, v 80. letech značka vyvinula první přenosný vysokotlaký čistič. Kärcher navzdory své čelní pozici patří zároveň i k lídrům, kteří dále rostou prostřednictvím inovací.

Lze použít slevový kód v e-shopu Karcher?

Bohužel momentálně na portálu Megakupon.cz nemáme žádné aktivní slevové kódy pro e-shop Karcher.cz. Pokud vlastníte vlastní slevový kupón, pak ho stačí vložit do příslušného políčka v nákupním košíku obchodu. Využít však můžete velkých slev na vybrané produkty značky Kärcher.

Kam vložit slevový kód na Karcher