Moebelix.cz

Datart.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Datart.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2020.

Aktivní kupóny a akce

Omlouváme se, žádné slevové kupóny nebyly nalezeny.

Neaktivní kupóny a kódy

Omlouváme se, žádné slevové kupóny nebyly nalezeny.

Moebelix.cz

Více o Datart.cz

https://www.datart.cz

Datart patří mezi největší prodejce elektroniky v České republice. Nakupovat můžete i v jejich e-shopu Datart.cz, kde najdete taky zajímavé slevy a aktuální akce. Datart patří k předním maloobchodním prodejcům, kteří se zabývají segmentem elektroniky. V tuzemsku začala značka Datart fungovat v roce 1990. Od roku 2017 se pak spojila s konkurenční společností HP Tronic, pod kterou patří některé další známé obchody s elektronikou, například Euronics.

Elektronika nakoupená z pohodlí domova

V současnosti má Datart celkem 38 kamenných provozoven a 15 provozoven na Slovensku. V obou jazykových mutacích navíc provozuje svůj e-shop, zboží je možné nechat si zaslat až domů nebo na jednu z poboček. Centrála provozovny sídlí v pražském Karlíně. Doplňkové služby k sortimentu elektra tvoří možnost prodloužené záruky, pojištění výrobků, nákup na splátky a tzv. blesková výměna. Rovněž si můžete nechat odborně nainstalovat domácí spotřebiče, například sporáky. Také lze využít počítačové služby zahrnující individuální nastavení software dle vašich potřeb.

Jak použít slevový kód na Datart.cz?

Našli jste zde aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón do e-shopu Datart? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do tomu určenému políčku v nákupním košíku e-shopu. Případně můžete využít velkých slev na vybranou elektroniku a další sortiment tohoto e-shopu.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení 0

Zatím žádné hodnocení