DeLonghi

DeLonghi slevové kupóny a slevy

Slevy, kupóny a akční nabídky pro nákup oblíbených kávovarů, tyčových vysavačů, fritéz a další elektroniky do domácnosti DeLonghi.

4x slevový kód nebo akce pro červen 2024

DeLonghi

Slevový kupón 15% na DeLonghi

Zobrazit kupón

Letní sleva pro nákup spotřebičů DeLonghi v jejich oficiálním e-shopu.

Platí do: 26.06.2024
DeLonghi

Promo kód 5% na DeLonghi.com

Využít slevu

Pro získání tohoto promo kódu se stačí zaregistrovat k odběru newsletteru v oficiálním e-shopu výrobce prémiových kávovarů DeLonghi.

DeLonghi

Slevy na DeLonghi

Využít slevu

Aktuální slevy na vybrané elektrické spotřebiče značky DeLonghi v jejich oficiálním e-shopu. Můžete se těšit na velké slevy například na tyčové vysavače, čističky vzduchu, kávovary, kontaktní grily, fritézy, nebo elektrické trouby. Ostatně se můžete v jejich outlet nabídce přesvědčit sami.

DeLonghi

Doprava zdarma na Delonghi.com

Využít slevu

Užijte si dopravu zdarma z oficiálního e-shopu oblíbené značky DeLonghi. Jediné co pro to musíte udělat je nakoupit v minimální hodnotě 620 Kč.

Expirované kupóny

DeLonghi

Slevový kód 15% na kontaktní grily DeLonghi

Zobrazit kupón

Sleva 15% na všechny kontaktní grily v e-shopu Delonghi.com.

DeLonghi

Více o DeLonghi

Přestože si značku Delonghi řada lidí spojuje pouze s kávou, na e-shopu Delonghi.cz naleznete kromě různých druhů kávovarů také další domácí spotřebiče. Jedná se především o produkty určené do kuchyně, tedy k přípravě jídla a nápojů (fritézy, topinkovače, varné konvice), pro údržbu správného interiérového mikroklimatu (přímotopy, klimatizace, čističky vzduchu), a také produkty určené na úklid (vysavače). E-shop Delonghi.cz poskytuje na různé typy produktů pravidelně slevy. Slevový kupón zpravidla přímo odkazuje na konkrétní probíhající slevu nebo akci.

Kam vložit promo kód DeLonghi?

Vložení promo kódu Delonghi