Slevové kódy na CK České Kormidlo

CK České Kormidlo slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na CK České Kormidlo, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2021.

Aktivní kupóny a akce

Slevy na dovolenou od CK České Kormidlo

Slevy na dovolenou od CK České Kormidlo

Využít slevu
Sleva až 49% na dovolené a zájezdy od cestovní kanceláře České Kormidlo. Podívejte se na jejich...
1 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
  • Naše rodina byla se službami této cestovky maximálně spokojená. Využili jsme také výhodnější nabídku last minute pobytu u moře.

    Tominho, 31.7.2018 at 15:11

Neaktivní kupóny a kódy

Slevové kódy na CK České Kormidlo

Více o CK České Kormidlo

http://www.ceskekormidlo.cz

CK České Kormidlo je oblíbená cestovní kancelář, která nabízí dovolené a poznávací zájezdy po celém světě. Na jejich webu se dají zarezervovat zájezdy s výraznou slevou i několik desítek procent. CK České Kormidlo je zaměřena na prodej pobytových i poznávacích zájezdů, a to do různých destinací. Specializací je primárně Chorvatsko a Itálie. CK nabízí sortiment letních i zimních zájezdů včetně cest na last minute.

Proč na dovolenou s CK České Kormidlo?


Jde o seriózního poskytovatele, který partnerství navazuje pouze s renomovanými partnery. Zvláštní důraz se klade na to, aby vždy byly jednotliví poskytovatelé pojištěni. Klient se proto nemusí bát vycestovat kamkoli. Svou činnost začala realizovat již v roce 2002. Původní sídlo měla v Hranici. Postupem času však svou činnost rozšířila také na další místa, když otevřela brněnskou pobočku. V roce 2004 ke své činnosti přidala rovněž prodej přes internet. Mimo vlastních služeb sjednávání zájezdů se rovněž jedná o poskytovatele služeb v oboru autokarové dopravy. Disponuje rozsáhlým vlastním vozovým parkem, který je průběžně doplňován dalšími modely. Díky čemuž může pružně reagovat na zájmy a potřeby svých klientů.

Jak použít slevový kód na CK České Kormidlo?


Máme tu aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do vybraného políčka u objednávky na Českékormidlo.cz. Pokud zde žádný z kódů není, pak nezoufejte. Využít můžete velkých slev na vybrané dovolené a zájezdy.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 3

Zatím žádné hodnocení