CK České Kormidlo slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na CK České Kormidlo, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro říjen 2021.

Aktivní kupóny a akce

Dovolená 2021 od CK České Kormidlo za akční cenu

Dovolená 2021 od CK České Kormidlo za akční cenu

Využít slevu
Slevy na dovolenou a zájezdy najdete nyní na webu od CK České Kormidlo. Pořídit si například můžete dovolenou na horách s lyžováním, nebo letní dovolenou u moře v jedné z několika desítek oblíbených destinací.
0 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
  • Skvělá dovolená u moře a to vše levně. Díky za tip. 🙂

    hela, 7.3.2018 at 14:08
Slevy na dovolenou od CK České Kormidlo

Slevy na dovolenou od CK České Kormidlo

Využít slevu
Sleva až 49% na dovolené a zájezdy od cestovní kanceláře České Kormidlo. Podívejte se na jejich nabídku dovolených a ušetřete i několik tisíc.
1 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
  • Naše rodina byla se službami této cestovky maximálně spokojená. Využili jsme také výhodnější nabídku last minute pobytu u moře.

    Tominho, 31.7.2018 at 15:11

Neaktivní kupóny a kódy

Slevový kód 20% na CK České Kormidlo

Slevový kód 20% na CK České Kormidlo

Kopírovat kód
Slevový kupón 20% na first minute zájezdy a všechny zimní pobyty od cestovní kanceláře České Kormidlo. Speciální slevový kód můžete uplatnit na jejich webových stránkách Ceskekormidlo.cz a to pouze do 2.2.2020.
0 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
Sleva 500 Kč na CK České kormidlo

Sleva 500 Kč na CK České kormidlo

Využít slevu
Získej slevový kód 500 Kč na svou letní nebo zimní dovolenou v Itálii, nebo na letní dovolenou v Chorvatsku. Více informací najdete na webu CK České kormidlo. Akce platí pouze do 15.1.2019.
0 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 

Více o CK České Kormidlo

http://www.ceskekormidlo.cz

CK České Kormidlo je oblíbená cestovní kancelář, která nabízí dovolené a poznávací zájezdy po celém světě. Na jejich webu se dají zarezervovat zájezdy s výraznou slevou i několik desítek procent. CK České Kormidlo je zaměřena na prodej pobytových i poznávacích zájezdů, a to do různých destinací. Specializací je primárně Chorvatsko a Itálie. CK nabízí sortiment letních i zimních zájezdů včetně cest na last minute.

Proč na dovolenou s CK České Kormidlo?


Jde o seriózního poskytovatele, který partnerství navazuje pouze s renomovanými partnery. Zvláštní důraz se klade na to, aby vždy byly jednotliví poskytovatelé pojištěni. Klient se proto nemusí bát vycestovat kamkoli. Svou činnost začala realizovat již v roce 2002. Původní sídlo měla v Hranici. Postupem času však svou činnost rozšířila také na další místa, když otevřela brněnskou pobočku. V roce 2004 ke své činnosti přidala rovněž prodej přes internet. Mimo vlastních služeb sjednávání zájezdů se rovněž jedná o poskytovatele služeb v oboru autokarové dopravy. Disponuje rozsáhlým vlastním vozovým parkem, který je průběžně doplňován dalšími modely. Díky čemuž může pružně reagovat na zájmy a potřeby svých klientů.

Jak použít slevový kód na CK České Kormidlo?


Máme tu aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do vybraného políčka u objednávky na Českékormidlo.cz. Pokud zde žádný z kódů není, pak nezoufejte. Využít můžete velkých slev na vybrané dovolené a zájezdy.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení 0

Zatím žádné hodnocení