Solar Import

Solar Import slevové kupóny a slevy

Široký sortiment solárních panelů, systémů a baterií najdete v e-shopu Solar-import.cz. S námi vám navíc neuteče žádná sleva, či slevový kupón pro levnější pořízení produktů pro výrobu a zachycení udržitelnější energie.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Solar Import

Výhodnější sety na Solar-Import.cz

Využít slevu

Využijte akční nabídky pro pořízení si výhodnějších setů solárních systému v e-shopu Solar Import.

Solar Import

Doprava zdarma na Solar Import

Využít slevu

Nabídka vybraných produktů pro výrobu solární energie a baterií, u kterých nezaplatíte ani korunu za poštovné.

Solar Import

Více o Solar Import

Solar-import.cz je e-shopem, za nímž stojí firma Efteria, spol. s r.o.. Ta na tuzemském trhu působí od roku 2003. První kamennou prodejnu spustila v Praze. Centrála společnosti sídlí v Jesenici u Prahy, přičemž tato pobočka se otevřela později, a to v roce 2014.

Pod záštitou původní mateřské společnosti v současné době funguje již několik kamenných obchodů a také e-shopů. Ty zajišťují jak prodej maloobchodní, tak i velkoobchodní.

Specializovaný internetový obchod Battery-import.cz byl založen v roce 2009. Od roku 2010 se jeho působnost rozšířila se slovenskou mutací také na trh slovenský a následně také do zemí Evropské unie.

Od roku 2019 pak přišlo rozšíření sortimentu také o segment fotovoltaiky. Což podnítilo i vznik dalšího specializovaného obchodu Solar-import.cz, který byl spuštěn v roce 2023. V jeho nabídce se tak nachází solární panely, baterie (olověné, lithiové), bateriové boxy, solární regulátory a další položky.