Battery.cz

Battery.cz slevové kupóny a slevy

Objevte exkluzivní slevové kupóny a akční nabídky pro nákup baterií, nebo solárních panelů z e-shopu Battery.cz.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Battery.cz

Výhodné sety z Battery.cz

Využít slevu

Využijte nabídky na pořízení si výhodných setů v e-shopu Battery.cz, kde si výhodně můžete pořídit například sety baterií + nabíječek, baterií + solárního panelu a mnoho dalšího.

Battery.cz

Doprava zdarma na Battery.cz

Využít slevu

Podívejte se na vybraný sortiment, u kterého máte garantovanou dopravu zdarma.

Battery.cz

Více o Battery.cz

Za e-shopem stojí společnost Efteria, spol. s r.o., která byla založena v roce 2003. Ta se zpočátku zaměřovala na prodej baterií a příslušenství, posléze přibyla fotovoltaika. Orientuje se na maloobchodní i velkoobchodní prodej.

V současné době má hned pět kamenných obchodů, přičemž jeden z nich, který je současně i centrálou, působí v Jesenici u Prahy. Internetový obchod battery.cz je pak jedním ze specializovaných internetových obchodů, které tato společnost provozuje.

Co vše na Battery.cz zakoupíte?

V jeho sortimentu konkrétně naleznete baterie, autobaterie, motobaterie, akumulátory do záložních zdrojů (UPS), zabezpečovacích systémů (alarmy, EZS), požárních signalizací (EPS), do notebooků a mobilů, foto a videokamer a radiostanic. Rovněž je tento poskytovatel schopen dodat baterie do lodí i vozíků, nabíječky, měniče napětí, testery.

Jaké jsou výhody nákupu na Battery.cz?

Výhodou je především skladová dostupnost a příznivé ceny. Navíc značka disponuje vlastní laboratoří, kde provádí speciální dlouhodobé cyklicko-zátěžové testy akumulátorů. Stejně tak nabízí zdarma servis a diagnostiku na zakoupené baterie a provádí servis VZV a zaměřuje se na vlastní výrobou lithiových sestav.