SlimPasta.cz

SlimPasta.cz slevové kupóny a slevy

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

SlimPasta.cz

Slevy na Slimpasta.cz

Využít slevu

Sleva až 15% na vybraný sortiment e-shopu Slimpasta.cz, kde zakoupíte oblíbené proteinové těstoviny. A co vše můžete v tomto e-shopu pořídit se slevou? Jsou to například Slim Pasta tagliatelle, fettuccine, nudle, špagety, penne, lasagne, rýže a další oblíbené pochutiny.

SlimPasta.cz

Slevy na výhodné balíčky ze SlimPasta.cz

Využít slevu

Pořiďte si výhodný balíček nízkokalorických těstovin z e-shopu SlimPasta.cz, s několika procentní slevou. Zbavte se přebytečných kil a uděljet něco pro vaše zdraví. Slim Pasta vám k tomu může dopomoci.

Expirované kupóny

SlimPasta.cz

Sleva 25% na Slimpasta.cz

Využít slevu

Sleva 25% na vše v e-shopu Slimpasta.cz. Sleva platí do 28.2.2022.

SlimPasta.cz

Více o SlimPasta.cz

Tento obchod se zabývá převážně prodejem výrobků z poměrně specifické Slimpasty. Slimpasta jako taková je náhražkou těstovin a rýže, přičemž se vyrábí spojením ovesné vlákniny a mouky z rostliny konjak, která se tradičně používá v Asii, a to zejména v Japonsku. Její výhodou je především fakt, že obsahuje oproti tradičním těstovinám nebo rýží až o 94 % méně kalorií. Je rovněž také přirozeným zdrojem látky, která se hojně využívá v doplňcích určených k hubnutí. V sortimentu obchodu tedy najdeme různé přílohy vytvořené ze Slimpasty, ale i už hotová jídla. Rovněž je možné zakoupit různá dochucovadla a všemožné dipy či dresinky. Zvláštností pak jsou přírodní žvýkačky různých příchutí. E-shop také nabízí konkrétní recepty a tipy na vaření, kterými se můžete nechat inspirovat, a jak si co nejlépe užít produkty, které Slimpasta nabízí. V neposlední řadě rovněž blog, který je zaměřen na dravý životní styl a hubnutí.

Lze použít slevový kód na Slim Pasta?

Bohužel momentálně na portálu Megakupon.cz nemáme žádné aktivní slevové kódy pro e-shop Slimpasta.cz. Pokud vlastníte vlastní slevový kupón, pak ho stačí vložit do příslušného políčka v nákupním košíku obchodu. Využít však můžete velkých slev na stránkách tohoto e-shopu.