SlimPasta.cz

SlimPasta.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na SlimPasta.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro květen 2022.

Aktivní kupóny a akce

Sleva až 15% na Slimpasta.cz

Sleva až 15% na Slimpasta.cz

Využít slevu
Sleva až 15% na vybraný sortiment e-shopu Slimpasta.cz, kde zakoupíte oblíbené proteinové těstoviny.
0 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
Slevy na výhodné balíčky ze SlimPasta.cz

Slevy na výhodné balíčky ze SlimPasta.cz

Využít slevu
Pořiďte si výhodný balíček nízkokalorických těstovin z e-shopu SlimPasta.cz, s několika procentní slevou. Zbavte se přebytečných kil a uděljet něco pro vaše zdraví. Slim Pasta vám k tomu může dopomoci.
0 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 

Neaktivní kupóny a kódy

SlimPasta.cz

Více o SlimPasta.cz

https://www.slimpasta.cz

Tento obchod se zabývá převážně prodejem výrobků z poměrně specifické Slimpasty. Slimpasta jako taková je náhražkou těstovin a rýže, přičemž se vyrábí spojením ovesné vlákniny a mouky z rostliny konjak, která se tradičně používá v Asii, a to zejména v Japonsku. Její výhodou je především fakt, že obsahuje oproti tradičním těstovinám nebo rýží až o 94 % méně kalorií. Je rovněž také přirozeným zdrojem látky, která se hojně využívá v doplňcích určených k hubnutí. V sortimentu obchodu tedy najdeme různé přílohy vytvořené ze Slimpasty, ale i už hotová jídla. Rovněž je možné zakoupit různá dochucovadla a všemožné dipy či dresinky. Zvláštností pak jsou přírodní žvýkačky různých příchutí. E-shop také nabízí konkrétní recepty a tipy na vaření, kterými se můžete nechat inspirovat, a jak si co nejlépe užít produkty, které Slimpasta nabízí. V neposlední řadě rovněž blog, který je zaměřen na dravý životní styl a hubnutí.

Lze použít slevový kód na Slim Pasta?


Bohužel momentálně na portálu Megakupon.cz nemáme žádné aktivní slevové kódy pro e-shop Slimpasta.cz. Pokud vlastníte vlastní slevový kupón, pak ho stačí vložit do příslušného políčka v nákupním košíku obchodu. Využít však můžete velkých slev na stránkách tohoto e-shopu.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení 4

Zatím žádné hodnocení

Další oblíbené obchody: