ManuTea.cz

ManuTea.cz slevové kupóny a slevy

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

ManuTea.cz

Sleva 15% na čajové slevy + 5% slevový kód Manu Tea

Zobrazit kupón

Slevový kód 15% na kategorii "Čajové slevy" + sleva 5% na celý nákup v e-shopu ManuTea.cz.

Platí do: 31.12.2024
ManuTea.cz

Slevy v e-shopu ManuTea.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané čaje v e-shopu ManuTea.cz, kde najdete stovky kvalitních čajů za skvělé ceny. Vychutnejte si kvalitní čaje z celého světa a nakupujte je z pohodlí vašeho domova.

Expirované kupóny

ManuTea.cz

Slevový kód 5% na ManuTea.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 5% na váš celý nákup v e-shopu ManuTea.cz, kde najdete širokou nabídku kvalitních čajů z celého světa. Kód je platný pouze do 31.12.2022.

ManuTea.cz

Více o ManuTea.cz

ManuTea.cz to jsou extra kvalitní čaje za skvělé ceny. Kdyby bylo možné přes internet kromě obrázků přijímat také vůně, jistě byste seděli u počítače a rozplývali se nad různou variantou vůní, které vám nabízí právě e-shop ManuTea.cz, který se specializuje na výrobu a prodej čajů. Ve svém oboru se nejedná o žádné začátečníky, ale již zaběhnutý obchod, který má několik let zkušenosti s prodejem. Zaměstnanci věnují zboží veškerou svoji pozornost, úsilí, ale také čas, protože je vše děláno ručně bez použití jakéhokoli stroje. Čaje si můžete vybírat podle druhu čaje, bylin nebo také podle země, ve které se vyrábí.

Stránky jsou vlastníkem Certifikátu kvalitu. Nakupování je velice snadné, když budete projíždět vybrané čaje a některý vás zaujme, můžete si o něm přečíst vše důležité. Pod detaily máte vždy uvedené datum, do kdy vám bude zboží dodáno a ještě níže poté ceník, kde stačí navolit množství, které si chcete zakoupit a ihned víte cenu i s DPH. Navíc pokud nakoupíte nad jeden tisíc korun, máte dopravu zcela zdarma.