Sleva na 4 týdenní keto dietu na Ketofit.cz

Ketofit.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Ketofit.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2020.

Aktivní kupóny a akce

Neaktivní kupóny a kódy

Sleva na 4 týdenní keto dietu na Ketofit.cz

Více o Ketofit.cz

https://www.ketofit.cz

Ketofit.cz je prodejcem jídla pro tzv. keto dietu, která vám vhodným stravováním pomůže zhubnout přebytečné kilogramy. Web Ketofit.cz nabízí vše, co byste mohli potřebovat, pokud se rozhodnete držet keto dietu. Najdete tady popis samotné diety, typy na recepty, e-shop s jednotlivými produkty a online poradnu. Rovněž najdete na webu příběhy a zkušenosti těch, kteří s ketodietou hubli.

Proteinová dieta za akční ceny


Za webovými stránkami stojí společnost 4 fitness/KetoFit, která má svoje sídlo v Brně. Současně disponuje širokou sítí odběrných míst, jichž je více než 1200 po celé ČR. Takže si můžete dietu objednat a nechat si ji zaslat přímo na svou adresu, případně si ji vyzvednete právě osobně na vybraném partnerském místě. Zaplatit lze v hotovosti nebo předem převodem, objednávky přepravuje společnost PPL. Bez poplatku si můžete převzít osobně objednávku také v sídle společnosti v Brně. Případné dotazy lze řešit prostřednictvím zákaznické podpory. Ta je k dispozici v online v chatu, další informace lze získat stejně tak prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Jak uplatnit slevový kód na Ketofit?


Pokud je zde zrovna aktivní některý ze slevových kódu do e-shopu Ketofit.cz, pak stačí kliknout na tlačítko "KOPÍROVAT KÓD" a tento slevový kupón poté vložit do políčka "Slevový kód" v e-shopu Ketofit.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 3

Zatím žádné hodnocení