Ketofit.cz

Ketofit.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Ketofit.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro červenec 2022.

Aktivní kupóny a akce

Sleva na 4 týdenní keto dietu na Ketofit.cz

Sleva na 4 týdenní keto dietu na Ketofit.cz

Využít slevu
Kupte si výhodný balíček keto diety z e-shopu Ketofit.cz. Tyto výhodné balíčky obsahují potřebné porce diety pro 4 týdny této oblíbené diety. Tyto balíčky navíc koupíte za zvýhodněnou cenu.
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
Sleva 2% na Ketofit.cz

Sleva 2% na Ketofit.cz

Využít slevu
Slevu 2% získáte automaticky při nákupu nad 5 000 Kč, v e-shopu s proteinovou dietou Ketofit.
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
Doprava zdarma na Ketofit.cz

Doprava zdarma na Ketofit.cz

Využít slevu
Při nákupu nad 1 500 Kč máte dopravu z e-shopu s proteinovou dietou Ketofit.cz zcela zdarma.
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 

Neaktivní kupóny a kódy

Slevový kód 10% na Ketofit.cz

Slevový kód 10% na Ketofit.cz

Zobrazit kupón
Slevový kupón 10% na oblíbenou ketonovou dietu od Ketofit.cz. Sleva platí na celý sortiment e-shopu při nákupu nad 450 Kč a je platná pouze do 31.5.2020. Navíc získáte také dopravu zcela zdarma.
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
Ketofit.cz

Více o Ketofit.cz

https://www.ketofit.cz

Ketofit.cz je prodejcem jídla pro tzv. keto dietu, která vám vhodným stravováním pomůže zhubnout přebytečné kilogramy. Web Ketofit.cz nabízí vše, co byste mohli potřebovat, pokud se rozhodnete držet keto dietu. Najdete tady popis samotné diety, typy na recepty, e-shop s jednotlivými produkty a online poradnu. Rovněž najdete na webu příběhy, zkušenosti a recenze těch, kteří s ketodietou hubli.

Proteinová dieta za akční ceny


Za webovými stránkami stojí společnost 4 fitness/KetoFit, která má svoje sídlo v Brně. Současně disponuje širokou sítí odběrných míst, jichž je více než 1200 po celé ČR. Takže si můžete dietu objednat a nechat si ji zaslat přímo na svou adresu, případně si ji vyzvednete právě osobně na vybraném partnerském místě. Zaplatit lze v hotovosti nebo předem převodem, objednávky přepravuje společnost PPL. Bez poplatku si můžete převzít osobně objednávku také v sídle společnosti v Brně. Případné dotazy lze řešit prostřednictvím zákaznické podpory. Ta je k dispozici v online v chatu, další informace lze získat stejně tak prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Jak uplatnit slevový kód na Ketofit?


Pokud je zde zrovna aktivní některý ze slevových kódu do e-shopu Ketofit.cz, pak stačí kliknout na tlačítko "KOPÍROVAT KÓD" a tento slevový kupón poté vložit do políčka "Slevový kód" v e-shopu Ketofit.

Slevy a akce na Ketofit.cz


Při nákupu vaší proteinové diety v e-shop Ketofit.cz, můžete také využít zajímavých akcí jako je například sleva na 4 týdenní výhodný balíček, sleva 2% při nákupu nad 5 000 Kč, nebo doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Proteinové potraviny z Ketofit.cz


V e-shopu Ketofit.cz najdete širokou nabídku proteinových potravin jako jsou koktejly, omelety, polévky, tyčinky, kaše, dezerty, pečivo, těstoviny a mnoho dalších dobrot.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 10

Zatím žádné hodnocení

Další oblíbené obchody: