Ketofit.cz

Ketofit.cz slevové kupóny a slevy

Akční ceny a slevové kupóny pro nákup ketonové diety z e-shopu KetoFit.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Ketofit.cz

Sleva na 4 týdenní keto dietu na Ketofit.cz

Využít slevu

Kupte si výhodný balíček keto diety z e-shopu Ketofit.cz. Tyto výhodné balíčky obsahují potřebné porce diety pro 4 týdny této oblíbené diety. Tyto balíčky navíc koupíte za zvýhodněnou cenu.

Ketofit.cz

Sleva 2% na Ketofit.cz

Využít slevu

Slevu 2% získáte automaticky při nákupu nad 7 000 Kč, v e-shopu s proteinovou dietou Ketofit.

Ketofit.cz

Doprava zdarma na Ketofit.cz

Využít slevu

Při nákupu nad 1 500 Kč máte dopravu z e-shopu s proteinovou dietou Ketofit.cz zcela zdarma.

Expirované kupóny

Ketofit.cz

Slevový kód 10% na Ketofit.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 10% na oblíbenou ketonovou dietu od Ketofit.cz. Sleva platí na celý sortiment e-shopu při nákupu nad 450 Kč a je platná pouze do 31.5.2020. Navíc získáte také dopravu zcela zdarma.

Ketofit.cz

Více o Ketofit.cz

Ketofit.cz je prodejcem jídla pro tzv. keto dietu, která vám vhodným stravováním pomůže zhubnout přebytečné kilogramy. Web Ketofit.cz nabízí vše, co byste mohli potřebovat, pokud se rozhodnete držet keto dietu. Najdete tady popis samotné diety, typy na recepty, e-shop s jednotlivými produkty a online poradnu. Rovněž najdete na webu příběhy, zkušenosti a recenze těch, kteří s ketodietou hubli.

Proteinová dieta za akční ceny

Za webovými stránkami stojí společnost 4 fitness/KetoFit, která má svoje sídlo v Brně. Současně disponuje širokou sítí odběrných míst, jichž je více než 1200 po celé ČR. Takže si můžete dietu objednat a nechat si ji zaslat přímo na svou adresu, případně si ji vyzvednete právě osobně na vybraném partnerském místě. Zaplatit lze v hotovosti nebo předem převodem, objednávky přepravuje společnost PPL. Bez poplatku si můžete převzít osobně objednávku také v sídle společnosti v Brně.

Případné dotazy lze řešit prostřednictvím zákaznické podpory. Ta je k dispozici v online v chatu, další informace lze získat stejně tak prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Jak uplatnit slevový kód na Ketofit?

Pokud je zde zrovna aktivní některý ze slevových kódu do e-shopu Ketofit.cz, pak stačí kliknout na tlačítko "KOPÍROVAT KÓD" a tento slevový kupón poté vložit do políčka "Slevový kód" v e-shopu Ketofit.

Slevy a akce na Ketofit.cz

Při nákupu vaší proteinové diety v e-shop Ketofit.cz, můžete také využít zajímavých akcí jako je například sleva na 4 týdenní výhodný balíček, sleva 2% při nákupu nad 5 000 Kč, nebo doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Proteinové potraviny z Ketofit.cz

V e-shopu Ketofit.cz najdete širokou nabídku proteinových potravin jako jsou koktejly, omelety, polévky, tyčinky, kaše, dezerty, pečivo, těstoviny a mnoho dalších dobrot.

Další informace

⏩ Slevové kódy ANO
⚡ Slevy až 25%
✨ Věrnostní program ANO
⭕ Black Friday ANO
☝ Doprava zdarma nad 1 500 Kč