iStyle.cz

iStyle.cz slevové kupóny a slevy

Slevy a kupóny pro nákup elektroniky Apple od prémiového prodejce iStyle.cz

5x slevový kód nebo akce pro červenec 2024

iStyle.cz

Slevový kód 500 Kč na Apple AirPods

Zobrazit kupón

Sleva 500 Kč na všechny sluchátka Apple AirPods v e-shopu iStyle.cz.

Platí do: 01.08.2024
iStyle.cz

Kupón 10% na reproduktory a sluchátka iStyle.cz

Zobrazit kupón

Tento slevový kód můžete použít pro získání slevy 10% na nákup všech nezlevněných sluchátek a reproduktorů v e-shopu iStyle. Nevztahuje se na značky Apple a Beats.

Platí do: 31.07.2024
iStyle.cz

Slevy a slevové kupóny na iStyle.cz

Využít slevu

Objevte právě probíhající akce v e-shopu iStyle, kdy můžete objevit zajímavé slevy a slevové kódy pro nákup elektroniky Apple, jako je například iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch a jejich příslušenství.

iStyle.cz

Slevy s věrnostním programem iStyle

Využít slevu

Zapojte se do věrnostního programu e-shopu iStyle.cz a sbírejte věrnostní body za vaše nákupy, které poté můžete proměnit v zajímavé slevy na další nákup.

iStyle.cz

Slevy pro studenty na iStyle.cz

Využít slevu

Pro studenty a učitele mám internetový obchod iStyle.cz připravenou zajímavou nabídku, kdy mohou nakupovat jejich produkty se slevou.

iStyle.cz

Více o iStyle.cz

Internetový obchod iStyle.cz se zaměřuje na elektroniku, a to konkrétně na tu z dílny značky Apple. Jedná se o prémiového partnera, který se konkrétně orientuje na prodej zařízení Mac, iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods a příslušenství.

Status Apple Premium Partner získala tato společnost dokonce jako vůbec první v Česku. Je udělován pouze vybraným partnerům, kteří splňují nejvyšší úroveň zákaznického servisu společně s dalšími požadavky týkající se kvality.

Značka byla založena již v roce 2006 a kromě internetového obchodu se v současné době rozšířila na celkem už 12 prodejen v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem. Na prodejnách si mohou zákazníci zboží vyzkoušet, případně se lze také zúčastnit školení.

Kam vložit slevový kupón iStyle?

Vložení kupónu na iStyle.cz