Samsung

Samsung slevové promo kódy a kupóny

Podívejte se na aktuální možnosti jak ušetřit při nákupu elektroniky Samsung v jejich oficiálním e-shopu.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Samsung

Promo kód 5% na Samsung.com

Zobrazit kupón

Pro váš první nákup elektroniky Samsung v jejich oficiálním e-shopu, můžete použít speciální slevový kupón pro slevu 5%.

Samsung

Sleva 5% v e-shopu Samsung

Využít slevu

Při prvním nákupu v e-shopu Samsung.com obdržíte slevu 5%.

Samsung

Slevy a akce na Samsung.com

Využít slevu

Aktuální slevy a akční nabídky pro nákup elektroniky a spotřebičů Samsung v jejich české verzi oficiálního internetového obchodu.

Samsung

Více o Samsung

Jedná se o oficiální e-shop této značky. Výhody nákupu na e-shopu čerpáte hned při prvním nákupu, kdy získáte slevu 5%. Můžete zde nakupovat bez potřebné hotovosti. Splátky si můžete rozložit na 10 nebo 24 měsíců s 0% navýšením. Pro získání úvěru musíte být starší 18 let, s pravidelným a trvalým zdrojem příjmů, které jsou ze zaměstnání, podnikání nebo pobírání důchodu. Nesmíte být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Využít můžete také Samsung Rewards – sbíráte body při nákupu a pak je můžete uplatnit pro nákup dalších produktů. Co všechno e-shop nabízí? Jedná se o mobilní zařízení, TV a AV, domácí spotřebiče, IT, příslušenství. Na e-shopu naleznete také aktuální nabídky. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně ve značkové prodejně Samsung, na vybraných prodejních místech. Další možností jsou výdejní místa Zásilkovny, kterých je již 7 000. Také můžete získat dopravu zdarma. Samozřejmostí je i profesionální instalace elektrospotřebičů.