DostupnyiPhone.cz

DostupnyiPhone.cz slevový kupón a slevy

Široká nabídka různých modelů iPhonů za skvělé ceny. Kromě mobilních telefonů, pořídíte v e-shopu také Macbook, iPad, Apple Watch, nebo AirPods.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

DostupnyiPhone.cz

Slevy na Dostupnyiphone.cz

Využít slevu

Mobilní telefony iPhone a další elektronika Apple se slevou v e-shopu Dostupnyiphone.cz. Zlevněné i ty nejnovější modely iPhonů. Široká nabídka produktů Apple jako jsou iPhone 13, 12, iPad, Apple Watch, MacBook a Air Pods.

DostupnyiPhone.cz

Slevy na iPhony z DostupnyiPhone.cz

Využít slevu

Slevy na desítky různých modelů iPhonů jako jsou například iPhone 14, 13, 11, X, SE, PRO, MAX a mnoho dalších.

Expirované kupóny

DostupnyiPhone.cz

Slevový kód 500 Kč DostupnyiPhone.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 500 Kč na vše kromě příslušenství z e-shopu DostupnyiPhone

DostupnyiPhone.cz

Více o DostupnyiPhone.cz

E-shop se zajímá o Apple produkty. Má specializovaný tým profesionálů, nejlepší ceny a dvouletou záruku s nejrychlejším odesláním. Všechny telefony jsou řádně testovány a plně funkční. Jsou ideální pro ty, kteří netrvají na zakoupení nového telefonu. Zařízení může nést známky užívání, proto na e-shopu vytvořili stupnici A+, A, B+. A+ je pro náročné uživatele, kteří chtějí telefon, na kterém nebudou vidět žádné známky používání. U A je jediný rozdíl, a to je malá vlásečnicová oděrka, která je prakticky neviditelná. A B+ je varianta, kdy lehké škrábance na displeji zakryje sklo, které vám nalepí a na těle zařízení budou okem neviditelné. Za poštovné zaplatíte 99 Kč a v případě, že váháte, jaký typ si vybrat, je k dispozici telefon, na kterém se vám budou od pondělí do pátku věnovat.

Kam vložit slevový kupón?

Dostupnyiphone vložení kupónu