Alza.cz

Alza.cz slevové kupóny a slevy

Sama sebe Alza charakterizuje jako největší obchod s počítači a elektronikou. A ona je to z velké části pravda. Primární zaměření eshopu Alza.cz skutečně směřuje k elektronice. Na tomto odvětví také začínala a dodnes mu věnuje nejvíce pozornosti. Co však zaujme nejvíce, je šíře jejího sortimentu. Pokud si kromě počítače budete chtít pořídit i zahradní gril, oblíbenou knihu, vodu po holení nebo třeba kontaktní čočky, vše to na Alze seženete.

S tímto zjištěním se nabízí otázka, zdali je možné udržet při tak vysokém počtu položek v eshopu (tisíce položek) potřebnou kvalitu. Pro jednoho konkrétního zákazníka je nemyslitelné si to ověřit, Alza však disponuje takovými kapacitami, ať už finančními, nebo personálními, že o její profesionalitě v tomto směru pochybovat nelze.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Alza.cz

Slevy na Alza.cz

Využít slevu

Velké slevy, akce a výprodeje v e-shopu Alza.cz, kde můžete sehnat elektroniku, parfémy, hodinky, kosmetiku, sportovní vybavení a mnoho dalšího za zlomek původní ceny. Podívejte se na speciální nabídku zboží ve slevě a šetřete. Koupit si například můžete televizi se slevou až 62%, notebook, chladničku, sporák, mobilní telefon, pračku, kameru, zrcadlovku, kuchyňský robot, ale také například hobby nářadí a mnoho dalšího. Nakupujte levně, nakupujte na Alze.

Alza.cz

Rozbalené zboží se slevou na Alza.cz

Využít slevu

Slevy na rozbalené nebo použité zboží na Alza.cz. Velké slevy na použitou elektroniku, která je však zcela funkční.

Alza.cz

Výprodej elektroniky na Alza.cz

Využít slevu

Velké slevy elektroniky v e-shopu Alza.cz. Televize, notebooky, herní konzole, domácí spotřebiče a mnoho dalšího s výraznou slevou na Alza.cz

Expirované kupóny

Alza.cz

Black Friday na Alza.cz

Využít slevu

Black Friday 2023 v e-shopu Alza.cz. Obrovské slevy na tisíce produktů z internetového obchodu Alza.

Alza.cz

Slevové kódy až 30% Alza.cz

Zobrazit kupón

Alza dny jsou opět tady a s nimi i slevové kupóny v maximální hodnotě slevy až 30%.

Alza.cz

Doprava zdarma na Alza.cz

Zobrazit kupón

Až do 31.12.2019 můžete využít tento slevový kupón a získat tak dopravu zdarma v e-shopu Alza.cz. Kód platí pro nákup v minimální hodnotě 4 000 Kč a platbou online.

Alza.cz

Více o Alza.cz

Alza je e-shop zabývající se prodejem značkové elektroniky a nyní již také potřebami do domácnosti a dokonce v jeho nabídce najdete i drogérii, jako jsou například parfémy, či kosmetika. Slevové kupóny a kódy do Alzy vám pomohou ušetřit i několik sto korun. Podívejte se na aktuální nabídku kupónů a slev v e-shopu Alza.cz.

Proč nakupovat na Alze?

Většina zákazníků už nakupuje značkové elektrospotřebiče z pohodlí domova na internetu v Alza.cz. Vy ještě ne? Díky široké nabídce se stalo z obchodu Alza.cz místo, kde míří lidé s různými zájmy, různých věkových kategorií či pohlaví. Každý si zde najde to své. Počítačoví nadšenci. Kutilové. Ženy, které o sebe rády pečují. Muži, kteří chtějí vypadat dobře. Děti. Lidé, kteří bez telefonu nedají ani ránu. Filmoví maniaci. Příznivci kvalitní hudby… Pravděpodobně se zde najdete i vy. Kromě jiných kategorií vás může nadchnout nabídka smart produktů, s nimiž půjdete s dobou.

Nedávno svůj sortiment Alza rozšířila i o hračky, parfémy či vybavení pro sport a outdoor. Tudíž se komunita Alza členů opět rozšířila. Alza nejen prodává, nýbrž poskytuje i tipy na dárky pro vaše blízké. A je zde i možnost úspory! Ušetřit můžete nákupem zboží ve slevě. Prémiové slevy mají v kapse všichni členové klubu Alza Premium. Recenze e-shopu Alza

Jak použít slevový kód na Alza.cz?

Máme tu aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do určeného políčka v nákupním košíku e-shopu Alza.cz.

Něco málo z historie

Kronika značky alza se začala psát v roce 1994, kdy se Aleš Zavoral rozhodl provozovat obchod s elektronikou. Zprvu se jednalo o fyzický obchod, jako eshop začala alza fungovat až v roce 2010. V té době se o její chod staralo 10-15 zaměstnanců, dnes jejich počet překračuje tisícovku, prodejny (tehdy byla jediná) se počítají v desítkách.

Široký sortiment

Pro představu, že alza skutečně není jenom o elektronice, se podívejte na tento jednoduchý diagram, znázorňující úchvatnou šíři sortimentu.

 • Elektronika

Mobilní telefony, včetně doplňků

Počítače, notebooky včetně všech komponent a doplňků

Televize

Fotoaparáty, kamery, audio zařízení

Hodinky (chytré i módní)

Bílá elektronika

Spotřebiče do domácnosti

 • Média a zábava

Audioknihy

Elektronické knihy

Filmy, hudba

Počítačové hry

Software (operační systémy, antiviry, grafické programy…)

 • Hračky

Stavebnice, společenské hry, RC modely, digitální a robotické hračky, lego, plyšové hračky, školní potřeby, doplňky do dětských pokojů…

 • Drogerie, parfémy
 • Sport

Vybavení pro zimní, letní indoor i outdoor sporty

 • Hobby

Nářadí (elektrické, aku, ruční), zahradní nábytek, vybavení a doplňky pro auto-moto…

Služby Alza.cz

Kromě široké nabídky zboží poskytuje alza také některé netradiční služby. Na mysli nemáme ty standardní jako různé druhy dopravy, vyzvednutí na pobočce, pohodlné nakupování skrze mobilní telefony, sledování trasy balíků apod. Alza nabízí například doručování zboží i o víkendech, v sobotu a neděli lze zavítat i do kamenných prodejen. Mimo to fungují na alze i speciální služby, které ji odlišují od konkurence:

Nový telefon každý rok

Tato služby platí pro mobilní telefony značek od Applu a Samsungu. Za paušální měsíční poplatek si můžete pronajmout telefon s garancí toho, že jakmile vyjde jeho nový model, máte právo na jeho bezplatnou výměnu. Rovněž opravy a reklamace vás nebudou stát ani korunu. Nevýhodou je, že telefon není ve vašem vlastnictví. Po uplynutí sjednané doby a neprodloužení smlouvy se vrací alze.

Alza Premium

Za poplatek, splatný každý měsíc, máte možnost si na alze užívat dopravu, hudbu, filmy nebo noviny zdarma. Vstoupit do klubu Alza Premium se vyplatí zejména těm, kteří nakupují pravidelně. První měsíc členství je zdarma, standardní doba členství trvá 12 měsíců.

Stále nový notebook/PC

Stejnou službu za stejných podmínek jakou nabízí pro iPhony a Samsungy, má alza i pro počítače a notebooky.

Osobní zkušenost

Moje osobní zkušenost s e-shopem Alza.cz je pozitivní. Neřadím se k pravidelným zákazníkům, nakoupil jsem však více nežli jednou. Veškeré obchody probíhaly standardně včetně platby, doby doručení i komunikace. V jednom případě (mobilní telefon – neúplné balení) jsem řešil i reklamaci. Po předložení problému mi bylo vyhověno a zboží vyměněno za správné a s kompletním balení. Vše, co jsem kdy na Alza nakoupil, spadá do kategorie elektronika. U ostatního sortimentu mám jiné favority.

Alza v číslech

Na závěr se podívejme na několik zajímavých čísel, kterými se Alza může chlubit

 • Rekord v tržbě eshopu za jeden týden: 1 miliarda Kč
 • Rekord v tržbě za jeden nákup: 200 milionů Kč
 • 50 000 produktů v eshopu
 • Více než 3,5 milionů vyřízených objednávek
 • Přes 15 miliard roční obrat
 • Více než 1000 zaměstnanců
 • 1 mimozemšťan, který od roku 2008, kdy se stal maskotem Alzy, denně svým hlasem otravuje uživatele internetu