Slevy na pobyty

Mnoho z nás si klade otázku: “Proč nakupovat pobyty na slevových portálech?”, proto Vám přinášíme pár řádků o tom, proč jsou tyto nákupy tak výhodné. Je to naprosto jednoduché, slevové portály nabízejí daleko výhodnější podmínky, než když budete vyhledávat pobyt přímo u ubytovatelů a ostatních firem. Ceny různorodých pobytů zde klesají o desítky procent a mohou se tak dostat na zajímavé ceny, které zákazníci ocení. Další výhodou, která je zákazníkům kuprospěchu, je fakt, že si tím vlastně ubytovací zařízení vytváří určitou reklamu. Ubytovací zařízení jsou ochotna pobyty zlevnit a mnoho spokojených zákazníků se tam opět vrací.

Výběr z mnoha pobytů za kouzelné ceny

Na slevových portálech je možné sehnat různé wellness či romantické pobyty až o několik tisíc levněji, než přímo na stránkách daných firem.  Další výhodou nákupu pobytu na slevovém portálu je to, že je na těchto portálech k dispozici pestrý výběr pobytů, takže si zde každý přijde na své, a to i ten sebenáročnější zákazník. Můžete také potěšit svou drahou polovičku a věnovat jí například romantický pobyt na zámku či welness pobyt pro dva.

Různé typy pobytů pro každého

Slevové portály nabízejí řadu zajímavých pobytů za úžasné ceny. Nechte se i Vy okouzlit pestrou nabídkou úžasných pobytů, ze které si zajisté vybere každý. Ať už máte rádi pobyt na horách, turistiku, poznávací zájezdy, wellnes pobyty  či romantické pobyty, něco se tu pro Vás vždy najde. Samozřejmě nechybí ani pobyty pro dva, které jsou v posledních letech obrovským hitem.

Rychlý a přehledný nákup pro Vaše pohodlí

Hlavni výhodou nakupování pobytu na slevovém portálu je i to, že máte všechny zajímavé nabídky na jednom místě, pravidelně se aktualizují a můžete si je tak porovnat bez nutnosti zbytečného “překlikávání” na různé internetové stránky. Vyberete si zde podle typu, lokality i ceny. Pobyt zaplatíte přes daný slevový portál, po platbě následně obdržíte na e-mail voucher a pak si již jen pobyt zarezervujete. U některých nabídek rezervace vznikne okamžikem zakoupení, takže Vám starost ubude.

Jednoduché vyhledávání z nabízených pobytů

Na slevových portálech naleznete veškeré pobyty pečlivě zařazené do různých kategorií tak, aby pro Vás vyhledávání bylo co možná nejjednodušší. Velikým trhákem jsou například pobyty na horách, či romantické pobyty pro dva.

Udělejte radost svým blízkým

Vybraný pobyt ze slevových portálů lze také někomu věnovat jako dárek. Slevové portály nabízejí různé dárkové karty a poukazy, kdy obdarovaný bude mít informace pouze o termínu a místu pobytu. Lze tak jednoduše a rychle vyřešit narozeninové a vánoční dárky pro Vaše blízké.

Slevové portály, kde najdete velké slevy na pobyty

SlevaDne.cz

Wellness pobyty, dovolená na českých horách i v zahraničí za ty nejlepší ceny. Kromě slev na pobyty najdete na webu i slevy do restaurací, či na zboží všeho druhu.