Powerlogy

Powerlogy slevové kupóny a slevy

Ušetřete při nákupu zdravých potravin od Powerlogy a nakupujte je se slevou. Můžete využít aktuální akční nabídku, výhodné balení, nebo slevové kupóny.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Powerlogy

Slevový kód 10% na Powerlogy.cz

Využít slevu

Přihlaste se k odběru novinek v e-shopu Powerlogy a získejte slevový kupón 10% pro váš první nákup. Formulář k přihlášení najdete ve spodní části hlavní stránky e-shopu.

Powerlogy

Slevy na výhodná balení Powerlogy

Využít slevu

Výhodná balení produktů Powerlogy za akční cenu se slevou.

Expirované kupóny

Powerlogy

Slevový kód 20% Powerlogy

Zobrazit kupón

Velikonoční sleva 20% na vše v e-shopu Powerlogy.cz.

Powerlogy

Slevový kupón 15% Powerlogy

Zobrazit kupón

Extra sleva 15% na veškeré potraviny i výhodné balíčky e-shopu Powerlogy.cz.

Powerlogy

Více o Powerlogy

Powerlogy je původem slovenskou značkou, která s úspěchem vstoupila i na český trh. Stojí za ní biohacker Dušan Plichta. Ten využil vlastní zkušenosti se stravováním a reakcí těla na potraviny.

Původně šlo o prodejce kávových produktů, v průběhu let se však rozrostl do širokého spektra zdravých výrobků. Zaměřuje se primárně na potraviny funkční. Výjimečná je celá značka v tom, co shrnuje i do svého úvodního motta: Jde o nabídku pro aktivní lidi, které neuspokojuje průměr.

Oblast funkční výživy nabízí vše potřebné lidem, kteří chtějí být štíhlí, aktivní, sportovat nebo se zkrátka „jen“ cítit dobře. Segment zdravých poživatin pak myslí i na ty, kteří mají specifické stravovací potřeby a požadují potraviny bez lepků, laktózy nebo cukru.