OK Zahrady

OK Zahrady slevové kupóny a slevy

Pohlídejte si aktuální nabídku slevových kupónů a slevových akcí pro výhodné nákupy v e-shopu eshop.okzahrady.cz, kde najdete mnoho produktů pro vaší zahradu a domácnost.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

OK Zahrady

Slevy na OK Zahrady

Využít slevu

Aktuální slevy na vybraný sortiment e-shopu eshop.okzahrady.cz.

OK Zahrady

Výprodej na eshop.okzahrady.cz

Využít slevu

Mnoho produktů pro vaší domácnost, zahradu a dílnu aktuálně ve výprodeji se zajímavou slevou.

OK Zahrady

Doprava zdarma na eshop.okzahrady.cz

Využít slevu

Již od 1000 Kč hodnoty vašeho nákupu vám nebude u určitých značek účtováno poštovné. U objednávek nad 5000 Kč je pak poštovné zdarma na celý sortiment.

OK Zahrady

Více o OK Zahrady

OK Zahrady je česká firma nabízející sortiment pro zahrádkáře od A do Z. 

Co e-shop nabízí?

V jejich nabídce najdete vše přes zahradní techniku přes dekorace až po pomůcky pro volnočasové venkovní aktivity. Nakoupíte zde třeba nezbytné příslušenství pro provoz zahradních jezírek či bazénů. Obchod nabízí různé druhy čerpadel, jezírkové vysavače, filtrační systémy, bazénové hadice, těsnící ventily a mnoho dalšího. Rovněž je v nabídce zahradní technika jako jsou sekačky, křovinořezy, motorové pily, frézy, kultivátory či drtiče větví. Seženete zde také vše, co je potřeba pro domácí terasu. Zahradní nábytek, venkovní krby a grily, osvětlení, venkovní rolety, krytiny podlahy. Zahradní nábytek umí firma zhotovit i na míru, i tato služba se dá prostřednictívm e-shopu objednat.

Pro zahrádkáře je zde příslušenství a materiály pro výstavbu a údržbu skleníků, veškeré potřebné nářadí a jsou zde k dostání i jednotlivé sazeničky a cibuloviny.

Doprava a akce na e-shopu

Zboží si můžete buď objednat s vyzvednutím přímo na prodejně v Novém Bydžově, nebo si jej nechat zaslat na adresu. Při objednávce nad 1 000 Kč u produktů vybraných značek za dopravu neplatíte, u celkového sortimentu je hranice pro dopravu zdarma 5 000 Kč.

E-shop nabízí pravidelně výrobky i ve výprodejích, které jsou k vidění na úvodní stránce.

Jak uplatnit slevu?

E-shop samotný pro registrované ani neregistrované zákazníky zatím nenabízí možnost vložení slevového kódu při zadávání objednávky.

E-shop můžete kontaktovat na zákaznické centrum na expedice@okzahrady.cz nebo na telefonním čísle +420 495 490 047.