Marimex.cz

Marimex.cz slevové kupóny a slevy

Aktuální slevové kódy a slevy na infrasauny, trampolíny, bazény a mnoho dalšího z e-shopu Marimex.

4x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Marimex.cz

Slevy na Marimex.cz

Využít slevu

Bazény od firmy Marimex vám zaručí tu největší kvalitu za skvělé ceny. Podívejte se na speciální nabídku zboží v akci, kde kromě bazénů najdete i další zlevněné věci jako jsou například trampolíny, infrasauny a další bazénovou techniku.

Marimex.cz

Slevy na bazény z Marimex.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané bazény a jejich příslušenství v e-shopu Marimex.cz.

Marimex.cz

Slevy na trampolíny Marimex.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané trampolíny z e-shopu Marimex.

Marimex.cz

Slevy na zahradní hračky Marimex.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané zahradní hračky a další potřeby na zahradu z internetového obchodu Marimex.cz.

Expirované kupóny

Marimex.cz

Slevový kód 6 000 kč na sauny

Zobrazit kupón

Sleva 6000 kč na sauny v e-shopu Marimex.

Marimex.cz

Slevový kupón 3 000 Kč na infrasauny

Zobrazit kupón

Slevový kód 3000 Kč pro nákup infrasaun z e-shopu Marimex.cz.

Marimex.cz

Kód pro dopravu zdarma z Marimex.cz

Zobrazit kupón

Při nákupu nad 999 Kč a při použití tohoto speciálního slevového kódu máte v e-shopu Marimex.cz dopravu zcela zdarma. Kupón je platný pouze do 31.10.2020.

Marimex.cz

Více o Marimex.cz

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již více než 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze Libuši, kde je i prodejní showroom.
Mezi základní sortiment společnosti patří bazény a bazénové příslušenství, trampolíny, infrasauny a finské sauny. Dále nabízí mobilní vířivé bazény, dětské hrací sestavy na zahradu a nafukovací nábytek.

Proč na kupovat na Marimex.cz?

Marimex je prodejcem veškeré bazénové techniky a dalších doplňku jako jsou například sauny, infrasauny a další. Marimex je největším dodavatelem v oblasti bazénů a relaxační techniky. Společnost má 25 let zkušeností a široký sortiment. Hledáte vhodný bazén pro Vaši zahradu? V sortimentu Marimexu si můžete vybrat z nabídky nadzemních nebo vířivých bazénů. V rámci nadzemních bazénů patří Marimex k jedničce na českém trhu. Že by bylo fajn si zajít tu a tam do sauny? Díky Marimexu můžete mít vlastní saunu doma. Jedná se o infrasauny, které mají blahodárné účinky na lidský organismus. Marimex myslí také na děti, ale i na dospělé, kteří se chtějí trochu vyřádit a doslova vyskákat každodenní stres. Nabídka trampolín patří k pevnému sortimentu obchodu, včetně velkého showroomu v Praze, kde si je můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Trampolíny mají nosnost 150 kg, nemusíte se bát, že byste je zničili. Obchod nabízí nepřeberné množství skluzavek a zahradních domečků a hraček pro děti. Chystáte se vydat na vodu? Široký sortiment podtrhuje nabídka nafukovacích člunů a kajaků, včetně příslušenství.

Jak použít slevový kód na Marimex.cz?

Našli jste zde aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do tomu určenému políčku v nákupním košíku e-shopu. Případně můžete využít velkých slev na vybraný sortiment tohoto obchodu.

Použití kupónu na Marimex