lidl-shop.cz

lidl-shop.cz slevové kupóny a slevy

Využijte aktuálních slev a akčních nabídek pro váš nákup na lidl-shop.cz, kde nakoupíte potřeby do domácnosti, na zahradu, pro sport a mnoho dalšího.

6x slevový kód nebo akce pro červen 2024

lidl-shop.cz

Slevy v e-shopu LIDL

Využít slevu

Aktuální slevy na vybraný sortiment e-shopu Lidl.cz.

lidl-shop.cz

Slevy na hity týdne z Lidl.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané produkty v kategorii Hity týdne.

lidl-shop.cz

Slevy na nářadí Lidl.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané ruční i elektrické nářadí.

lidl-shop.cz

Doprava zdarma v e-shopu Lidl.cz

Využít slevu

Při nákupu nad 1 000 Kč v e-shopu Lidl.cz máte dopravu zdarma.

lidl-shop.cz

Akční letáky LIDL

Využít slevu

Aktuální akční letáky pro prodejny LIDL.

lidl-shop.cz

Slevové kupóny s Lidl Plus

Využít slevu

Stáhni si aplikaci Lidl Plus a získávej pravidelně slevové kupóny pro tvé nákupy plus další výhody.

lidl-shop.cz

Více o lidl-shop.cz

Lidl je obchodní značka prodejen, které patří německé společnosti Schwarz-Grupp. Celkem už dnes zaštiťuje Lidl 10 tisíc prodejen, a to v USA i v Evropě. Kromě široké sítě kamenných poboček mateřská společnost pod tímto názvem provozuje i vlastní e-shop. Zaměřuje se především na prodej potravin, ale i spotřebního či drogistického zboží.

Orientován byl Lidl zpočátku na agresivní cenovou politiku nízkých cen. V čase však své marketingové cílení proměnil. Lidl se stal primárně moderním obchodníkem s kvalitními produkty za stále příznivé ceny. Zároveň více akcentuje i hodnoty jako férovost a lidskost.

Oblíbený řetězec s potravinami a domácím zbožím LIDL, pro vás nabízí i internetový obchod, který najdete na adrese Lidl.cz. V jejich e-shopu si pak můžete v klidu domova objednat oblíbené zboží z jejich klasické nabídky. Snadno si tak můžete objednat například oblíbené nářadí značky Parkside, zahradní nábytek, oblečení, sportovní vybavení, bytové doplňky, elektrické spotřebiče, nebo kuchyňské potřeby.

Akce a slevy Lidl.cz

V e-shopu LIDL můžete využít velkých slev na vybraný sortiment, kdy slevy dosahují mnohdy i několika desítek procent. Stačí navštívit sekci "Slevy", nebo "Hity týdne" a podívat se na aktuálně zlevněné zboží. Slevy v kamenných prodejnách pak zjistíte, při pohledu na aktuální akční leták, nebo se můžete přihlásit k odběru newsletteru, kam vám budou pravidelně chodit aktuální slevy. Další výhody poté můžete získat s mobilní aplikací Lidl Plus.