Leifheit-online.cz

Leifheit-online.cz slevové kupóny a slevy

Akční ceny a slevy pro váš nákup produktů do domácnosti od značky Leifheit v jejich oficiálním e-shopu.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Leifheit-online.cz

Slevy na Leifheit-online.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané a užitečné produkty do domácnosti Leifheit. Velký výběr potřeb pro úklid, praní, žehlení, sušení, kuchyňské potřeby, nebo pro zdraví.

Leifheit-online.cz

Doprava zdarma na Leifheit-online.cz

Využít slevu

V tomto oficiálním e-shopu značky Leifheit se můžete na dopravu zdarma těšit již od částky 2000 Kč.

Leifheit-online.cz

Více o Leifheit-online.cz

Jedná se o oficiální internetový obchod německé značky LEIFHEIT, která je na trhu již od roku 1959. Prvním výtvorem byl produkt na čistění koberců, který byl přiveden na trh v roce 1960. V České republice je značka stále více žádaná a populární. Produkty značky LEIFHEIT se hodí nejen do každé domácnosti, ale také do každé firmy. Jsou skvělým pomocníkem při úklidu, praní a vaření. Dokáží práci nejen urychlit, ale také usnadnit a jejich barevné provedení vás bude bavit.

Co e-shop nabízí?

Vybrat si můžete ze široké nabídky produktů.

  • praní, žehlení a sušení - vybrat si můžete interiérový i venkovní sušák na prádlo včetně doplňků k sušákům (síťky na sušení prádla, kolíčky), nebo žehlící prkno včetně příslušenství
  • úklid - LEIFHEIT nabízí širokou škálu pomocníků, kteří vám usnadní úklid domácnosti, nebo například kanceláře (stěrky, čističe, kbelíky, smetáky, mopy, kompletní úklidové sety, klasické vysavače, i vysavače na okna a sklo)
  • kuchyně - tato německá značka vám bude dělat radost i v kuchyni (kuchyňské váhy, škrabky, pomůcky na servírování, kráječe, naběračky a mnoho dalšího)
  • zdraví a krása - nejen vaše domácnost, ale i vaše zdraví bude s produkty LEIFHEIT v bezpečí, a to díky tlakoměrům, čističům, zvlhčovačům vzduchu a osobním váhám

Výhody, slevy a akce

Jednou z hlavních výhod je, že zboží nenakupujete od žádného distributora, ale přímo z centrálního skladu LEIFHEIT. Při nákupu nad 2 000,- Kč dostanete dopravu zdarma a vybrat si můžete hned z několika dopravců (Česká pošta, PPL a DPD). Ani s expedicí společnost neotálí. Všechny produkty, které jsou skladem, expedují zpravidla nejpozději druhý pracovní den. Vrácení zboží do 30 dnů je samozřejmostí stejně jako 5letá záruka na vybrané produkty. V sekci "Produkty v akci" naleznete produkty za zvýhodněné ceny.

Kam vložit slevový kód?

Leifheit online slevový kupón