iTesco

iTesco slevové kupóny a slevy

Využijte zajímavých výhod při nákupu potravin online přes iTesco.cz. Slevy a další výhody při pořízení si Clubcard a zapojení se do Online Clubu.

1x slevový kód nebo akce pro červen 2024

iTesco

Výhody s Online Clubem iTesco

Využít slevu

Staňte se členem Online Clubu internetového obchodu Tesco a získejte výhody pro váš online nákup, jako je například doručení zdarma, exkluzivní slevový kupón, nebo více bodů na vaší Clubcard kartu.

iTesco

Více o iTesco

Tesco patří mezi přední české obchodní řetězce. Nakoupit si u něj můžete online nebo v kamenné prodejně. Každý týden využívejte lákavou nabídku různých produktů za velmi příznivé ceny. S Clubcard si vyberete tu nejvýhodnější nabídku, kterou Tesco nabízí. Kromě toho sbíráte online body za svoje nákupy. K dispozici je i nová aplikace, která nabízí nové funkce. S ní můžete nakupovat kdykoli a kdekoli. Pokud máte v rodině malé děti, zajisté uvítáte Online Baby club, který vám zajistí přístup k prémiovým nabídkám a slevám pro vaše nejmenší členy domácnosti. Máte možnost získat produktové řady, které jsou pečlivě vyvinuté pro potřeby nejmenších. Tak neváhejte a registrujte se hned.