Hrackyzadobrekacky.cz

Hrackyzadobrekacky.cz slevové kupóny a slevy

Nenechte si upláchnout žádný aktuální slevový kupón, či akční nabídku pro váš nákup v online hračkářství Hračkyzadobrékačky.cz.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Hrackyzadobrekacky.cz

Kupón 4% na Hrackyzadobrekacky.cz

Využít slevu

Tuto slevu získáte za odběr novinek tohoto e-shopu. Vlevo dole klikněte na fialové políčko s textem "Chcete od nás slevu na první nákup?", kde se můžete přihlásit a získat slevu.

Hrackyzadobrekacky.cz

Slevy na Hrackyzadobrekacky.cz

Využít slevu

Objevte aktuální slevovu nabídku, kde najdete se slevou vybrané hračky a také oblíbená elektrická autíčka.

Hrackyzadobrekacky.cz

Dárek zdarma k elektrickým autíčkám

Využít slevu

Při nákupu některého z elektrických vozítek v hodnotě nad 3000 Kč v e-shopu Hračkyzadobrékačky.cz získáte zdarma dárek v podobě SPZ, dětského řidičského a technického průkazu.

Platí do: 30.06.2024
Hrackyzadobrekacky.cz

Více o Hrackyzadobrekacky.cz

Pokud sháníte hračky pro své ratolesti a nechcete za ně utratit celou výplatu, tento e-shop je pro vás ten pravý. Najdete zde nepřeberné množství hraček za skvělé ceny.

O firmě

Jedná se o rodinnou firmu, která vznikla v roce 2012. Tato společnost má pevné zázemí a svému oboru velmi dobře rozumí. Sortiment pečlivě střeží ve velkoskladu v Českém Těšíně. Milý a ochotný personál vám poradí, jaký produkt bude pro vaše dítko ten pravý. 

Zboží je pečlivě testováno. Na přání vám zboží dovezou a smontují, tudíž stačí jen objednat a o nic víc se starat nemusíte.

Sortiment

Sortiment hraček je opravdu široký. Naleznete tu hračky pro kluky (autodráhy, auta, vlaky, zbraně apod.), hračky pro holky (domečky a kočárky pro panenky, panenky včetně příslušenství) a mnoho dalšího. Nechybí zde ani různá elektrická vozítka včetně vozítek pro nejmenší, plyšové hračky, nebo hračky na zahradu. Samozřejmostí jsou i doplňky do dětského pokoje (nábytek, jídelní židličky atd.).

Akce a slevy

V sekci akce a slevy naleznete produkty, na které se aktuálně vztahují nějaké slevy, nebo akce. Slevu můžete dostat již na svůj první nákup. Stačí se přihlásit k odběru a sleva 4% z prvního nákupu je vaše. Minimální hodnota pro uplatnění slevy je 2000 Kč.

Kam vložit slevový kupón?

Sem vložte kupón na Hrackyzadobrekacky.cz