LEGO

LEGO promo kódy a akce

Máme tu pro vás aktuální kupóny a akční nabídky pro nákup oblíbené stavebnice LEGO z jejich oficiálního e-shopu LEGO.com.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

LEGO

Slevy a akční nabídky na LEGO.com

Využít slevu

Podívejte se na aktuální slevové akce a další výhody při nákupu Lega z české mutace jejich oficiálního e-shopu LEGO.com.

LEGO

Promo kódy a odměny s LEGO Insiders

Využít slevu

Zaregistrujte se do programu LEGO Insiders a získávejte různé odměny a výhody pro váš nákup na LEGO.com.

LEGO

Exkluzivní sady LEGO

Využít slevu

Aktuální nabídka exkluzivních sad LEGO v jejich oficiálním e-shopu.

LEGO

Více o LEGO

Tradiční výrobce hraček Lego má svou domovinu ve Skandinávii. Jedná se o rodinnou společnost, která pochází z dánského města Billund. Založena byla již v roce 1932. U jejího zrodu stál podnikatel Ole Kirk Christiansen. Tento podnikavý muž však původně mířil úplně odlišným směrem, jelikož si založil firmu na výrobu žebříků, žehlicích prken a dřevěných hraček z březového dřeva.

Teprve roku 1947 si pořídil vstřikovací lis na jednolitý plast. A začala se tak psát nová kapitola ve vývoji značky Lego. Až do roku 1949 ale trvalo, než se zrodila první kostička Lega v dnešní podobě, tedy jako automaticky spojitelná. Známý princip samojisticích kostiček ale nebyl novinkou, šlo o vynález dětského psychologa Hillaryho Fishera Page, který je distribuoval pod značkou Kiddicraft,

Značnou chytlavost Lega dokládá fakt, že je dodnes oblíbené mezi dětmi i dospělými. Uvádí se, že Lego v současné době obvykle na trh dodává 300 až 400 druhů stavebnic v několika řadách. Ty jsou inspirovány různými tématy. K oblíbeným sadám tak patří například Lego Technic, Lego City nebo Lego Friends.

Kam vložit promo kód na LEGO.com

Vložení promo kódu na LEGO