Expert.cz

Expert.cz slevové kupóny a slevy

1x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Expert.cz

Slevy v e-shopu Expert.cz

Využít slevu

Velké slevy na vybranou elektroniku v e-shopu Expert.cz. Aktuální leták s akčním zbožím, kdy se slevou můžete pořídit například notebooky, pračky, tiskárny, televize a mnoho další elektroniky.

Expert.cz

Více o Expert.cz

Expert.cz je skutečným expertem na elektroniku všeho druhu. Sežene zde velké spotřebiče, vestavné i malé spotřebiče, vše pro TV, audio, video, telefony, fotoaparáty, GPS, počítače a čtečky knih za suprové ceny.

Veškeré akce si můžete prohlédnout v aktuálním letáku, který je dostupný na webu. Zboží je k vyzvednutí zdarma na kterékoli prodejně, kterých je v České republice 52. Jestliže však dáváte přednost doručení až domů, vybrat si můžete ze 7 způsobů doručení, využít můžete i služby výnosu zboží do patra nebo odvoz starého spotřebiče.

Pokud si nejste jisti výběrem a potřebujete poradit, na webu stačí vyplnit formulář a odborník vás kontaktuje emailem a poradí. Zboží můžete vrátit do 30 dnů od převzetí zboží. Pokud nemáte k dispozici hotovost v celkové výši zboží, expert.cz nabízí možnost nákupu na splátky pro nákupy již od 2 000 Kč. Zákazníkům je také poskytována prodloužená záruka o další rok, 2 roky nebo 3 roky, která se týká téměř veškerého sortimentu.