Drmax.cz

Drmax.cz slevové kupóny a slevy

Akční ceny a slevy pro váš nákup zdravotních potřeb a doplňků stravy z e-shopu Dr.Max.

5x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Drmax.cz

Slevový kupón 100 Kč Dr.Max

Zobrazit kupón

Slevový kód 100 Kč pro váš nákup v e-shopu Drmax.cz. Platí při nákupu nad 1 200 Kč.

Platí do: 24.06.2024
Drmax.cz

Slevové kupóny a slevy na Dr.Max

Využít slevu

Získejte slevové kupóny, slevy a další výhody v internetové lékárně Drmax.cz, ale i v kamenných prodejnách. Stačí pouze získat kartu výhod Dr.Max a můžete začít při vašich nákupech šetřit.

 

Drmax.cz

Výprodej v e-shopu Dr.Max

Využít slevu

Velké slevy na vybraný sortiment v e-shopu lékárny Drmax.cz.

Drmax.cz

Doprava zdarma z e-shopu Drmax

Využít slevu

Při nákupu nad 1500Kč v e-shopu internetové lékárny Drmax.cz máte dopravu zcela zdarma.

Drmax.cz

Slevy v e-shopu Drmax.cz

Využít slevu

Velké slevy v jednom z největších e-shopů s volné prodejnými léky na českém trhu, Dr.Max. Nakupujte výhodné zboží v akci v internetové lékárně Drmax.cz. Na webu najdete tisíce kusů zdravotnického zboží, vitamínů, doplňků stravy a volně prodejných léků. Pokud navíc máte i slevový kupón, tak můžete ušetřit ještě mnohem více.

Drmax.cz

Více o Drmax.cz

Dr.Max je jednou z největších sítí lékáren na českém území. Nyní u nich navíc můžete nakupovat pohodlně z vašeho domova, díky jejich e-shopu. Podívejte se na výhodné slevy a slevové kupóny do této lékárny.

Akce a slevy na Dr.Max

Internetový obchod Drmax.cz má pro své zákazníky připravené velké množství akcí, které vás zajisté potěší. Stovky zlevněných produktů, slevové kupóny, 1+1 zdarma, dárky k objednávce, doprava zdarma od určité hodnoty objednávky a mnoho dalšího v e-shopu lékárny Dr.Max.

Lze použít slevový kód na Drmax.cz?

V e-shopu Dr Max můžete používat slevové kódy. Pokud tu máme momentálně aktivní slevový kupón, pak ho stačí zkopírovat a vložit do políčka v nákupním košíku e-shopu. Pokud zde není aktivní kupón, pak můžete využít zajímavých slev a různých slevových akcí na vybrané produkty této internetové lékárny.

Kam vložit kupón v e-shopu Dr.Max