Výprodej elektra

Výprodej elektroniky

Byli jste letos mimořádně hodní, takže vám Ježíšek nezapomněl přidat pod stromeček i nějakou tu obálku s hotovostí, abyste si mohli koupit něco podle vlastního vkusu? Rozhodně to byl od něj dobrý nápad, máte skvělou šanci. Právě totiž startují povánoční výprodeje, ale i klasické celoroční výprodeje elektroniky.

Ve slevách bodují hlavně e-shopy

Lednové slevy patří k tradičním marketingovým nástrojům. Čím dál zajímavější jsou hlavně pro internetové obchody. Ty díky dřívějšímu nástupu akcí, které začínají často ještě před Vánocemi, suverénně předbíhají obchody kamenné. Tržby tak těmto obchodníkům rostou nyní dokonce o desítky procent. Vzestupný trend analytici pozorují už zhruba od roku 2011.

Je totiž nutné „vyčistit“ sklady před blížící se novou sezónou, se kterou přicházejí jiné produktové řady výrobků. Už totiž dávno není pravidlem, že e-shop produkty na skladě nemá. Dnes naopak platí, že hodnota takovéhoto zboží šplhá do milionových částek. Snížené ceny se pak nastavují individuálně pro každý produkt zvlášť.

Slevy z pohledu zákazníka

A Češi tuto strategii využívají stále raději, a to bez ohledu na pohlaví, výhodným nákupům podléhají také muži, kteří jinak tuto činnost nemívají v oblibě. Nejvíce nás zajímají slevy ve výši 30 %. Největší zájem v tomto období panuje mezi zákazníky tradičně především o elektroniku, do slev se dostanou stovky produktů. I o polovinu levněji proto lze pořídit například televizory, mobilní telefony nebo notebooky, po kterých je tradičně sháňka nejvíce, ale také fotoaparáty nebo herní konzole.

A pozor na oblíbený trik. Bude-li vám prodejce tvrdit, že daní za zlevněné zboží jsou horší podmínky, nemá pravdu a dopouští se protizákonného jednání. Rozhodně se nedejte odbýt, že by se na vybraný výrobek vztahovala kratší záruční lhůta. Platí pro něho úplně stejné podmínky jako pro ten, který jste si koupili za plnou cenu.

Ptáte se kde nakoupit elektro se slevou? Máma pro Vás odpověď!

Výprodej elektroniky v e-shopech

Alza.cz 

Největší český prodejce elektroniky. Domácí spotřebiče, televize, notebooky, mobilní telefony, herní příslušenství a mnoho dalšího. Navíc v tomto e-shopu najdete také parfémy, sportovní vybavení, hračky a mnoho dalšího.

 

Okay.cz 

Další z velkých českých e-shopů s elektrem. V Okay najdete téměř vše z elektroniky pro vaší domácnost. Najdete zde také velké slevy na bílé zboží, malé i velké spotřebiče a mnoho dalšího.