Swimaholic.cz

Swimaholic.cz slevové kupóny a slevy

Plavecké potřeby pro rekreační i závodní plavce najdete v e-shopu Swimaholic.cz. V tomto e-shopu můžete využívat také slevové kódy, stačí se zde podívat, pokud je zde aktuálně platný kód.

1x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Swimaholic.cz

Akční ceny na Swimaholic.cz

Využít slevu

Využijte skvělých cen pro nákup plaveckých a potápěčských potřeb jako jsou například plavky, neopreny, koupací čepice, vesty a mnoho dalšího.

Expirované kupóny

Swimaholic.cz

Slevový kupón 15% na Swimaholic.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 15% na celý sortiment plaveckého vybavení a oblečení v e-shopu Swimaholic.cz. Platí pro nákupy nad 500 Kč.

Swimaholic.cz

Více o Swimaholic.cz

Swimaholic je internetový obchod působící na českém trhu již od roku 2008 a s úzkou specializací na plavání. V jejich e-shopu Swimaholic.cz najdete širokou nabídku dámských a pánských plavek, plavecké brýle, čepice na plavání, neoprény a další plavecké doplňky.

Akce a slevy na Swimaholic.cz

V sekci SLEVA v e-shopu Swimaholic.cz najdete velkou nabídku zlevněného plaveckého zboží jako jsou zejména pánské, dámské a dětské plavky. Výhodou obchodu je také snadné a jednoduché vrácení zboží, či reklamace. Při určité hodnotě vaší objednávky, pak neplatíte žádné poštovné.

Jak použít slevový kód na Swimaholic?

Pokud je zde aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón, tak ho stačí zkopírovat a vložit do tomu určenému políčku v nákupním košíku e-shopu.