Silvego.cz

Silvego.cz slevové kódy a výprodej

S námi nezmeškáte žádný slevový kód, či slevu pro váš výhodnější nákup kvalitních šperků v e-shopu Silvego.cz.

4x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Silvego.cz

Slevový kód 10% na Silvego.cz

Využít slevu

Počkejte si v e-shopu SILVEGO, až vám vyskočí vyskakovací okno, kde se stačí přihlásit k odběru novinek a získat tak kupón 10% na váš nákup.

Silvego.cz

Slevy na Silvego.cz

Využít slevu

Aktuální slevy na vybrané šperky v e-shopu Silvego.cz.

Silvego.cz

Výprodej šperků na Silvego.cz

Využít slevu

Velký výprodej stříbrných šperků v e-shopu Silvego.cz.

Silvego.cz

Doprava zdarma na Silvego.cz

Využít slevu

Při nákupu šperků v minimální hodnotě 1500 Kč, máte dopravu zdarma.

Silvego.cz

Více o Silvego.cz

Silvego je značka, která se zaměřuje na prodej šperků. Jde o rodinnou firmu, která vznikla v Česku v roce 1999. Svoje sídlo má v Trutnově.

Současný sortiment internetového klenotnictví tvoří nejen stříbrné šperky, ale také ty zlaté a dále široká nabídka výrobků osazená drahými kameny, perlami a Swarovski krystaly či zirkony. Nejnověji nabízí Silvego také šperky diamantové. Skladem je v současné době více než 150 000 různých šperků.

Celá společnost kromě rozmanité nabídky vyniká i precizním zákaznickým servisem. Svoje zboží tak expeduje už do 24 hodin a nabízí až 6 týdnů na výměnu jednotlivých produktů.

Navíc je Silvego subjektem, který se čelem staví ke společenské odpovědnosti. Součástí tohoto přístupu jsou dobré vztahy se zákazníky, ale i dodavateli a veškerými zaměstnanci. Navíc tento český dodavatel šperků vyznává šetrný přístup k přírodě. Stejně tak se zapojuje do pomoci různým organizacím, jako je třeba Člověk v tísni.

Jak použít slevový kód?

Silvego.cz použití slevového kódu