Sephora.cz

Sephora.cz slevové kupóny a slevy

Aktuální kupóny a další výhodné nabídky pro nákup značkové kosmetiky z e-shopu SEPHORA.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Sephora.cz

Slevový kupón a dárky na Sephora.cz

Využít slevu

Zapojte se do věrnostního programu Sephora Unlimited, sbírejte body a ty poté proměňte za slevový kupón na další nákup, či dárek zdarma.

Sephora.cz

Slevy v e-shopu Sephora

Využít slevu

Slevy na vybranou kosmetiku v internetovém obchodě Sephora.cz.

Expirované kupóny

Sephora.cz

Slevový kód 25% pro nákup make-upu

Zobrazit kupón

Make-up days v e-shopu SEPHORA, kde nakoupíte vybrané produkty se slevou 20%, při použití tohoto kódu.

Sephora.cz

Slevový kód 20 až 25% SEPHORA

Zobrazit kupón

Využijte exkluzivní Black Friday kupón pro slevu 20% na vybrané značky při nákupu nad 990 Kč. Slevu 25% poté na kategorie Vůně, Péče o pleť a tělo, Vlasy a Sephora Collection.

Sephora.cz

Slevový kupón 10% na Sephora.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 10% do e-shopu SEPHORA. Kód platí na nezlevněný sortiment. Sleva se také nevztahuje na tyto značky TARTE, BAOBAB, GISOU, KENZOKI, RARE BEAUTY, TATA HARPER, THE ORDINARY, PAT McGRATH LABS a SEPHORA FAVORITES.

Sephora.cz

Slevový kód 250 Kč SEPHORA

Zobrazit kupón

Slevový kupón 250 Kč při nákupu nad 1 500 Kč. Kód nelze uplatnit na již zlevněné produkty a značky GISOU, KENZOKI, RARE BEAUTY, TATA HARPER, THE ORDINARY, PAT McGRATH a SEPHORA FAVORITES.

Sephora.cz

Více o Sephora.cz

Sephora je jedním z největších prodejců kosmetiky a parfémů v ČR. Nakupovat můžete také v jejich e-shopu, který najdete na adrese Sephora.cz.

Kořeny této značky sahají do roku 1969, kdy původní společnost založil ve Francii Dominique Mandonnaud. Postupně se ve svém oboru vypracovala na post jednoho z největších kosmetických řetězců. Síť parfumerií Sephora v současné podobě existuje od roku 1993. Dnes nabízí luxusní vůně a parfémy.

Lze použít slevový kód v e-shopu Sephora?

Pokud je zde aktivní některý ze slevových kódů, nebo máte vlastní slevový kupón, pak ho stačí zkopírovat a vložit do určeného políčka v nákupním košíku e-shopu Sephora.cz, kde pořídíte kvalitní kosmetiku a parfémy za akční ceny.