PovlecemeVas.cz

PovlecemeVas.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na PovlecemeVas.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro květen 2022.

Aktivní kupóny a akce

Neaktivní kupóny a kódy

Slevový kupón 5% na Povlečemevás.cz

Slevový kupón 5% na Povlečemevás.cz

Kopírovat kód
Speciální slevový kód se slevou 5% do e-shopu s povlečením a ložním prádlem Povlecemevas.cz. Slevu lze uplatnit u nákupu nad 1 000 Kč a to pouze do 31.5.2019.
0 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
Slevový kód 3% na Povlečemevás.cz

Slevový kód 3% na Povlečemevás.cz

Kopírovat kód
Tento slevový kód můžete použít u nákupu nad 500 Kč, v e-shopu Povlecemevas.cz, kde najdete ložní prádlo a další textil. Slevový kupón je platný do 31.5.2019.
0 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
PovlecemeVas.cz

Více o PovlecemeVas.cz

https://www.povlecemevas.cz

PovlečemeVás.cz je český e-shopo s povlečením, prostěradly, polštářky, záclonami, podsedáky, župany, osuškami a dalším bytovým textilem. Při dokončení nákupu můžete navíc využít slevový kupon, díky kterému ušetříte i několik desítek procent. E-shop provozuje stejnojmenná společnost PovlečemeVás, s.r.o. Jedná se o rodinnou firmu. Ta během let dokázala vybudovat respektovanou českou značku, která nejen zboží nabízí, ale i tyto produkty sama vyrábí. Ložní prádlo a prostěradla tak pochází výlučně z ČR. Vždy se jedná o kvalitní ložní prádlo s originálními motivy, ať již klasickými nebo moderními. Veškerá povlečení jsou navíc opatřena certifikátem kvality.

Jak použít slevový kód na Povlečemevás.cz?


Máme tu aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do vybraného políčka v nákupním košíku e-shopu Povlečemevás.cz.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 6

Zatím žádné hodnocení

Další oblíbené obchody: