Pompo.cz

Pompo.cz slevové kupóny a slevy

Pompo.cz patří mezi největší česká hračkářství, kdy kromě jejich e-shopu můžete navštívit i jednu z 77 kamenných prodejen po celé ČR.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Pompo.cz

Slevy na hračky z e-shopu Pompo.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané hračky a další sortiment internetového obchodu Pompo. Stovky zlevněných produktů za akční ceny. Oblíbené hračky pro malé i větší děti.

Pompo.cz

Slevy s věrnostním programem Pompo

Využít slevu

Zapojte se do věrnostního programu Pompo Klub a získejte výhodné klubové ceny, slevy na vybrané hračky a mnoho dalšího. Sbírejte za vaše nákupy Pompo body, které poté můžete proměnit ve slevový voucher.

Pompo.cz

Doprava zdarma na Pompo.cz

Využít slevu

Při nákupu nad 1 499 Kč v e-shopu s hračkami Pompo.cz máte dopravu zcela zdarma.

Pompo.cz

Více o Pompo.cz

Pompo to jsou skvělé hračky, které potěší jistě každé malé i větší dítě. Nakupovat je můžete také online, přes jejich e-shop Pompo.cz. Český obchod Pompo působí na trhu již dvacet let a zakládá si na kvalitních zahraničních i tuzemských značkách. Sháníte zpívajícího růžového lenochoda, stavebnici bitevní lodě nebo karetní hru pro celou rodinu? Krom her v obchodě naleznete houpačku na vaši zahradu, vzdělávací knihy i převleky na karneval. Chcete vykouzlit vašim ratolestem úsměv na rtech? Zde zaručeně uspějete.

Lze použít slevový kód na Pompo.cz?

V e-shopu Pompo můžete používat slevové kódy. Pokud tu máme momentálně aktivní slevový kupón, pak ho stačí zkopírovat a vložit do políčka v nákupním košíku e-shopu. Pokud zde není aktivní kupón, pak můžete využít zajímavých slev na vybrané hračky a další zboží.