Sleva 250 Kč na Modivo.cz

Modivo.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Modivo.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2021.

Aktivní kupóny a akce

Neaktivní kupóny a kódy

Sleva 250 Kč na Modivo.cz

Více o Modivo.cz

https://modivo.cz

Krásné značkové oblečení za super ceny najdete v e-shopu Modivo.cz. Web se zaměřuje na módu různých značek, převážně zahraničních. Sortiment je jednoduše rozdělen na dámské, pánské a dětské zboží. Najdete v něm nejen oblečení, ale také obuv a doplňky včetně šperků. V nabídce je taktéž sportovní oblečení a doplňky.

Proč nakupovat na Modivo.cz?

Doručení zboží zajišťuje Česká pošta nebo kurýrní služba PPL. Platit můžete tradičním bankovním převodem, přes systém PayU nebo PayU platba kartou, případně prostřednictvím služby PayPal nebo využijte klasickou platbu na dobírku. Doručení zboží je rychlé, zásilka je expedována do 24 hodin. Pokud vám nebude výrobek vyhovovat, vrátit jej můžete v nadstandardní lhůtě až 30 dnů. Do 7 pracovních dnů od zkontrolování zásilky vrací provozovatel e-shopu ve většině případů peníze. Výměnu zboží lze realizovat ihned. Původní zboží je potřeba vrátit, vzápětí je nutné poslat platbu a můžete si objednat jiný výrobek. Do 24 hodin bude zásilka odeslána k vám.

Jak použít slevový kód na Modivo.cz?

Máme tu aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do určeného políčka v nákupním košíku e-shopu Modivo.cz a využít slevy na značkové dámské a pánské oblečení.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hodnocení 6

Zatím žádné hodnocení