Slevy v e-shopu Mode.cz

Mode.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Mode.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2021.

Aktivní kupóny a akce

Neaktivní kupóny a kódy

Slevy v e-shopu Mode.cz

Více o Mode.cz

https://www.mode.cz

Zajímavé slevy na značkové oblečení značek jako jsou například Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Pepe Jeans nebo Guess, najdete v e-shopu Mode.cz. Mode.cz je prodejce dámské a pánské módy (oblečení a módních doplňků). Na webu pak najdeme rovněž kategorii slev, novinkového zboží a možnost setřídit si oblečení i podle značek. Internetový obchod nabízí konkrétně oblečení od Tommy Hilfiger, Guess, Pepe Jeans a Calvin Klein.

Proč nakupovat na Mode.cz?


Za internetovým obchodem stojí společnost Neltex CZ, která vznikla v roce 2015. V tuzemsku aktuálně provozuje 18 značkových prodejen Tommy Hilfiger. Svoje sídlo má v Brně a kromě internetového obchodu také zastřešuje síť kamenných prodejen, většinou v krajských městech. Veškeré objednávky si tak můžete nechat zaslat na svou adresu domů. Doručování zajišťuje Česká pošta nebo společnost DPD. Druhou možností je vyzvednout si zásilku přímo na kterékoli z poboeček. Osobní vyzvednutí je zdarma. Pozor, vrácení zboží je možné jen na téže pobočce, kde bylo zakoupeno. Zasílání zboží je možné prostřednictvím služby Zásilkovna i na Slovensko.

Jak použít slevový kód na Mode.cz?


Pokud je zde aktivní některý ze slevových kódů, nebo máte vlastní slevový kupón, pak ho stačí zkopírovat a vložit do určeného políčka v nákupním košíku e-shopu Mode.cz a uplatnit zajímavou slevu na váš nákup značkového oblečení.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 3

Zatím žádné hodnocení