Kupplenky.cz

Kupplenky.cz slevové kupóny a slevy

Při nákupu plenek a dalšího dětského sortimentu v e-shopu Kupplenky.cz můžete zajímavě ušetřit. Podívejte se například na akční nabídku, nebo se zapojte do bonusového programu a sbírejte věrnostní body, pro získání slevy na další nákupy.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Kupplenky.cz

Sleva až 51% na Kupplenky.cz

Využít slevu

Slevy až 51% na vybrané zboží v e-shopu Kupplenky.cz. Zajímavé slevy na plenky, dětskou kosmetiku, výživu a hračky. Získáte také můžete slevový kód 50 Kč na váš první nákup. V levém dolním rohu obchodu se stačí přihlásit k odběru newsletteru.

Kupplenky.cz

Slevy na plenky z Kupplenky.cz

Využít slevu

Dětské pleny za akční ceny se slevou v e-shopu Kupplenky.cz.

Kupplenky.cz

Bonusový program Kupplenky.cz

Využít slevu

Zaregistrujte se zdarma do bonusového programu e-shopu Kupplenky.cz, sbírejte věrnostní body, které pak můžete uplatnit při vaší další objednávce.

Kupplenky.cz

Více o Kupplenky.cz

Tento e-shop a slevu na něj nejspíše využijí především maminky a tatínkové na rodičovské dovolené, ale také i jejich partneři a příbuzní. Seženete zde vše pro děti: ať už plenky, jak název e-shopu napovídá, tak zde nakoupíte i kočárek, autosedačku a třeba i dětskou výživu.

E-shop nabízí pravidelným zákazníkům možnost ušetřit. Z každého vašeho nákupu totiž získáte po zapojení do bonusového programu bosy, které můžete použít jako slevu na váš další nákup.

Další slevy, které tento e-shop nabízí, jsou až 51% slevy na vybrané zboží. Tuto slevu můžete najít na jejich stránkách, na které se dostanete přes náš odkaz v jejich sekci Kupplenky.cz na našem portálu.

Použití slevového kódu na Kupplenky

Použití slevového kódu na Kupplenky