Kabea.cz

Kabea.cz slevové kupóny a slevy

Kupóny a slevy pro vaše nákupy v e-shopu Kabea.cz, kde najdete velký výběr kabelek a tašek.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Kabea.cz

Slevový kód 100 Kč na Kabea.cz

Využít slevu

Pro získání slevového kupónů se stačí přihlásit k odběru novinek v e-shopu Kabea.cz.

Kabea.cz

Slevy v e-shopu Kabea.cz

Využít slevu

Aktuální slevy na vybraná sortiment e-shopu Kabea.cz. Ve výprodeji najdete například kvalitní kožené kabelky, tašky nebo peněženky.

Expirované kupóny

Kabea.cz

Slevový kód 20% na Kabea.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 20% na veškerý sortiment e-shopu Kabea.cz. Slevový kód můžete uplatnit u objednávek nad 300 Kč a pouze do 16.2.2020.

Kabea.cz

Více o Kabea.cz

E-shop se zaměřuje především na kabelky, tašky, batohy a kufry, případně další doplňky. Sortiment je rozdělen na zboží pro dámy a pro pány.

Stránky zároveň mají k dispozici kategorii novinek a zboží ve slevě, díky tomu se v nabídce velmi dobře orientuje. Web zároveň obsahuje i blog, kde najdete užitečné rady a tipy, které vám pomohou si ujasnit, co potřebujete a správně nakoupit.

Doručení zboží je možné přes Zásilkovnu, DPD nebo Českou poštu. Doručení nad 499 Kč se nabízí zdarma, v případě České pošty pak bezplatné doručení existuje až od limitu 1 499 Kč. Platit je možné kartou, bankovním převodem nebo v hotovosti.

Na vrácení zboží máte nadstandardních 30 dní. V rámci Zásilkovny si také můžete zboží nezávazně prohlédnout. Pokud tuto volbu zaškrtnete při objednávce, jednoduše si necháte zboží standardně poslat a jestliže vám vyhovovat nebude, nemusíte si jej brát. Dále lze zboží standardně reklamovat společně s odesláním příslušného formuláře.