Kabea.cz

Kabea.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Kabea.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro srpen 2022.

Aktivní kupóny a akce

Slevy v e-shopu Kabea.cz

Slevy v e-shopu Kabea.cz

Využít slevu
Aktuální slevy na vybraná sortiment e-shopu Kabea.cz. Ve výprodeji najdete například kvalitní kožené kabelky, tašky nebo peněženky.
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 

Neaktivní kupóny a kódy

Slevový kód 20% na Kabea.cz

Slevový kód 20% na Kabea.cz

Zobrazit kupón
Slevový kupón 20% na veškerý sortiment e-shopu Kabea.cz. Slevový kód můžete uplatnit u objednávek nad 300 Kč a pouze do 16.2.2020.
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
Kabea.cz

Více o Kabea.cz

E-shop se zaměřuje především na kabelky, tašky, batohy a kufry, případně další doplňky. Sortiment je rozdělen na zboží pro dámy a pro pány. Stránky zároveň mají k dispozici kategorii novinek a zboží ve slevě, díky tomu se v nabídce velmi dobře orientuje. Web zároveň obsahuje i blog, kde najdete užitečné rady a tipy, které vám pomohou si ujasnit, co potřebujete a správně nakoupit. Doručení zboží je možné přes Zásilkovnu, DPD nebo Českou poštu. Doručení nad 499 Kč se nabízí zdarma, v případě České pošty pak bezplatné doručení existuje až od limitu 1 499 Kč. Platit je možné kartou, bankovním převodem nebo v hotovosti. Na vrácení zboží máte nadstandardních 30 dní. V rámci Zásilkovny si také můžete zboží nezávazně prohlédnout. Pokud tuto volbu zaškrtnete při objednávce, jednoduše si necháte zboží standardně poslat a jestliže vám vyhovovat nebude, nemusíte si jej brát. Dále lze zboží standardně reklamovat společně s odesláním příslušného formuláře.

Webové stránky e-shopu: https://www.kabea.cz

Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 1

Zatím žádné hodnocení

Další oblíbené obchody: