Impresi.cz

Impresi.cz slevové kupóny a slevy

Na Impresi.cz si můžete pořídit kvalitní fotoobrazy, designové obrazy, nebo samolepky na stěnu. My tu pro vás navíc aktualizujeme aktuální slevové akce a kódy.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Impresi.cz

Slevový kód 10% na Impresi.cz

Využít slevu

Využijte slevu 100 kč na váš první nákup fotoobrazů, nebo designových obrazu z e-shopu Impresi.cz. Pro získání kupónu stačí kliknout v levém dolním rohu na tlačítko "Chcete slevu 100 Kč na váš první nákup" a postupovat podle pokynů obchodu.

Impresi.cz

Akční ceny na Impresi.cz

Využít slevu

Využijte skvělých cen pro váš nákup obrazů a dalších domácích dekorací v e-shopu Impresi.cz. 

Impresi.cz

Více o Impresi.cz

Bytové dekorace jsou stále IN. Chceš-li si svůj domov ozdobit něčím originálním, pak to může být třeba vlastní fotoobraz. Tuto možnost nabízí právě web impresi.cz. Díky fotoobrazu vytvořenému na plátně si snadno uchováš nejmilejší vzpomínky. Fotoobraz nemusí být pouze originální dekorace, ale také milý dárek pro tvé blízké. Pro výrobu fotoobrazu se využívá plátno, které je vyrobené ze směsi bavlny a polyesteru. Fotografie jsou na něj tištěné ekologickými barvami. Tak vlož svoji fotografii a těš se na nádherný fotoobraz. Své blízké můžeš potěšit také dárkovým poukazem a nech je si vyrobit svůj vlastní fotoobraz.