Slevy na Hodinky.cz

Hodinky.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Hodinky.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2021.

Aktivní kupóny a akce

Slevy na Hodinky.cz

Slevy na Hodinky.cz

Využít slevu
Velké slevy na vybrané značkové hodinky v e-shopu Hodinky.cz. Slevy mnohdy až 60% na pánské i...
0 0
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 

Neaktivní kupóny a kódy

Slevy na Hodinky.cz

Více o Hodinky.cz

http://www.hodinky.cz

Portál Hodinky.cz spadá pod společnost Vivantis. Jde o ryze českou značku, která na tuzemském trhu působí už od roku 2001. Na počátku historie však byl internetový informační server o zdraví a značka ještě s nynějším sortimentem neměla nic společného.

Proč nakupovat na Hodinky.cz?


Dnes se jedná o jednoho z předních internetových prodejců, na trh internetový vstoupil Vivantis v roce 2003. Svou působnost rozšířil dnes již také mimo ČR do internetového obchodu na Slovensko i pro Rumunskou mutaci. V rámci své činnosti nabízí oblečení, módní doplňky a produkty pro péči o zdraví a krásu. Portál hodinky funguje od roku 2003 a je zaměřen ryze na prodej právě hodinek. Segment tvoří modely dámské a pánské. Jednotlivé kategorie se dělí na hodinky sportovní a klasické. Z hlediska technologií nabízí také digitální nebo chytré hodinky. Sortiment e-shopu doplňují také šperky, příslušenství k hodinkám a klasické hodiny (nástěnné i budíky).

Jak použít slevový kód na Hodinky.cz?


Při nákupu v e-shopu Hodinky.cz můžete použít slevové kódy. Pokud je zde zrovna aktivní některý ze slevových kupónů nebo máte vlastní, pak takový kód stačí zkopírovat a vložit ho do příslušného políčka v nákupním košíku obchodu.  


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hodnocení 3

Zatím žádné hodnocení