Fexi.cz

Fexi.cz slevové kupóny a slevy

Objevte zajímavé slevy a slevové kupóny na rolety den a noc v e-shopu FEXI.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Fexi.cz

Slevy na Fexi.cz

Využít slevu

Slevy na vybrané rolety a další sortiment e-shopu Fexi.cz.

Fexi.cz

Doprava zdarma na Fexi.cz

Využít slevu

Při objednávce nad 1 990 Kč získáte dopravu z e-shopu Fexi.cz zcela zdarma.

Expirované kupóny

Fexi.cz

Slevový kód 18% na Fexi.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód na slevu  18% na kategorie Gold, Platinum a Diamond z internetového obchodu Fexi.cz. Kupón je platný pouze do 22.11.2020.

Fexi.cz

Sleva až 7% na Fexi.cz

Využít slevu

Slevu až 7% můžete získat při nákupu rolet z e-shopu Fexi.cz. Využijte množstevních slev a ušetřete. Při nákupu nad 5 000 Kč získáte slevu 5% a při nákupu nad 10 000 Kč dokonce slevu 7%.

Fexi.cz

Více o Fexi.cz

V e-shopu Fexi.cz můžete najít rolety té nejvyšší kvality. Rolety den a noc od Fexi, Vám zaručí to nejpohodlnější bydlení za skvělou cenu. Rolety si můžete v klidu vybrat přes internet a nechat zaslat přímo k Vám domů.

Jedná se o specifický typ rolet tzv. Den a noc, v nichž se překrývá průhledná a neprůhledná látka. Plní praktickou stínící funkci a přicházejí také s elegantním designem. Jednotlivé rolety jsou roztříděny do edic. V základní kategorii najdeme kvalitní a cenově dostupné produkty. V nejvyšší třídě se naopak objevují vysoce kvalitní rolety z luxusních materiálů. Tyto samostatné kolekce jednotlivých výrobků doplňuje sekce s příslušenstvím, v němž se nacházejí například náhradní díly.

Lze použít slevový kód na Fexi.cz?

Pro e-shop Fexi.cz momentálně nemáme žádné slevové kódy. Využít můžete například množstevní slevy nebo dopravu zdarma. Pokud máte vlastní slevový kupón, pak ho stačí vložit do určeného políčka v nákupním košíku obchodu.