EMP shop

EMP shop slevové kupóny a slevy

Oblečení a fanouškovské předměty pro skutečné fans světových kapel, her a další pop kultůry.

1x slevový kód nebo akce pro červen 2024

EMP shop

Slevový poukaz 20% na EMP-shop.cz

Využít slevu

Slevový kód 20% na váš první nákup v e-shopu EMP shop můžete získat po přihlášení se k newslleteru tohoto oblíbeného internetového obchodu.

Expirované kupóny

EMP shop

Slevový kód 10% na EMP-shop.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 10% pro zákazníky e-shopu EMP-shop.cz. Slevový kód je možné uplatnit u objednávek nad 1 400 Kč.

EMP shop

Slevový kupón 15% na EMP-Shop.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 15% na váš nákup v e-shopu EMP Shop. Kód je platný pro objednávky nad 1 199 Kč a platí pouze do 30.8.2021.

EMP shop

Slevový kód 400 Kč na EMP-shop.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 400 Kč do e-shopu EMP-shop.cz, můžete použít při nákupu nad 1 750 Kč a je platný pouze do 7.7.2020.

EMP shop

Více o EMP shop

EMP e-shop se zaměřuje na specifický segment módy a doplňků. Ty jsou rozčleněny na kategorie Dámské, Muži, Merch kapel, Filmy&seriály, Gaming, Zábava&bydlení a Doplňky. Zvlášť pak jsou vyčleněny sekce Novinky a Výprodej. Díky tomu se vám ve zboží bude snáze orientovat.

Sám sebe definuje především jako obchod s alternativní módou. V nabídce najdete především oblečení ve stylu rock a metal. Další část sortimentu tvoří streetwear či oblečení značkové. Nechybí ani takzvaný merch ze světa hudby i filmu. Veškeré zboží je stoprocentně originální merch, nejedná se o žádné napodobeniny.

Jedná se o největší takto zaměřený evropský obchod, který dnes působí celkem v 17 zemích. Za e-shopem stojí společnost EMP Merchandising, kterou vlastní Warner Music Group. Tato značka funguje už od roku 1986.

Novinky a další dění můžete sledovat prostřednictvím profilů na sociálních sítích. E-shop také nabízí vlastní aplikaci pro mobilní telefony.